خبر

 • تک بورد - مراقب خریدار باشید: تنظیمات سخت افزاری می توانند 25٪ از عملکرد Radeon 6800M را بخورند

  مراقب خریدار باشید: تنظیمات سخت افزاری می توانند 25٪ از عملکرد Radeon 6800M را بخورند
  28 روز و 18 ساعت قبل

  برداشت ویراستار: به نظر می رسد پردازنده گرافیکی جدید Radeon RX 6800M در Strix G15 ایسوس با RAM حافظه ذخیره سازی خود و همچنین هنگام خروجی به نمایشگر داخلی دچار نقص عملکرد جدی شده است. هر دوی این موارد به راحتی قابل رفع هستند ، اما شروع خوبی برای طرح سخت افزاری AMD Advantage نیست.

  چه زمانی GPU همان GPU نیست؟ وقتی در لپ تاپ است!

  خریداران لپ تاپ مخصوص بازی مدتهاست که برای خرید نسخه های ضعیف کارتهای گرافیکی که با همان نام در فضای دسک تاپ فروخته می شوند ، با TDP پایین تر و هسته های کمتر (حتی وقتی در نظر گرفته نشده است!) - و همچنین این دو عامل ، به نظر می رسد RX 6800M AMD توسط بقیه لپ تاپ هایی که وارد آن می شود از بین برود.

  با بررسی Asus ROG Strix G15 ، YouTuber JarrodsTech دریافت که این لپ تاپ هنگام استفاده از حافظه RAM و صفحه نمایش داخلی خود لپ تاپ ، افت عملکرد جدی داشته است. ROG G15 ، مانند بسیاری دیگر از لپ تاپ های مخصوص بازی ، شامل سوئیچینگ گرافیکی ترکیبی بین GPU گسسته و گرافیک یکپارچه CPU است. این عمر باتری را بهبود می بخشد اما پهنای باند را محدود می کند و به بودجه CPU می خورد.

  Advanced Optimus انویدیا می تواند یک حالت گرافیکی گسسته را مجبور کند اما G15 چنین گزینه ای ندارد ، که فقط هنگام خروج از صفحه نمایش خارجی به حداکثر عملکرد می رسد. علاوه بر این ، زمان سست حافظه ارائه شده توسط سازنده همچنین به عملکرد بیشتر آسیب می رساند - قبلاً در Lenovo Legion 5 Pro مجهز به Ryzen نیز دیده می شد - و تأثیر این دو عامل در کنار هم بودن بسیار تکان دهنده است.

  اگر ASUS می تواند رم بهتری داشته باشد ، RX 6800M را می توانست در نسخه Strix G15 Advantage Edition ارائه دهد + به ما اجازه می دهد iGPU را غیرفعال کنیم

خبرهای دیگر از سخت افزار