خبر

 • تک بورد - مدیر عامل AMD Lisa Su در مورد مشکلات تأمین و آینده پردازنده ها بحث می کند

  مدیر عامل AMD Lisa Su در مورد مشکلات تأمین و آینده پردازنده ها بحث می کند
  27 روز و 19 ساعت قبل

  مدیرعامل AMD این هفته طی CES 2021 یک کنفرانس مطبوعاتی کوچک برگزار کرد و در آن درباره موضوعات بزرگ مربوط به آینده AMD و گوشه صنعت آنها بحث کرد. اکنون که AMD در موقعیت قدرتمندی قرار دارد ، او معتقد است که آنها باید فناوری و نوآوری های خود را بدون نگرانی در مورد شرکت های دیگر دو برابر کنند.

  پردازنده های رومیزی بزرگترین نقطه قوت AMD هستند و پردازنده های مرکزی لپ تاپ و سازمانی دو بازار بزرگ هستند که AMD امکان حمله به آنها را دارد - و AMD هیچ برنامه ای برای رضایت خاطر ندارد. لیزا سو می گوید AMD تمرکز زیادی روی ذن 4 و ذن 5 می گذارد و پیش بینی می کند حداقل "بسیار رقابتی" باشند.

  س wasال شد ، زیرا تعداد هسته برای اگر این رقم فعلی - هشت عدد برای تلفن همراه ، شانزده مورد برای جریان اصلی و شصت و چهار مورد برای شرکت - دو نسل وجود داشته باشد ، به صورت واقعی محدود می شوند. لیزا سو با خندیدن این س awayال ، تأیید کرد که "در آینده تعداد بیشتری محاسبه خواهد شد - من نمی گویم این محدودیت ها هستند! همانطور که ما بقیه سیستم را مقیاس بندی خواهیم کرد."

  یکی از راه های برنامه ریزی اینتل برای افزودن هسته ها ، مخلوط کردن فن آوری ها است. آنها هسته های با کارایی بالا و کارایی بالا را در پردازنده های Alder Lake خود دارند. AMD قصد ندارد این مسیر را دنبال کند ، و لیزا سو اظهار داشت که طرح های فعلی آنها "از ورود به شرکت بسیار خوب ، با مخلوط مناسب قدرت ، کارایی و سطح قالب" بسیار مقیاس بندی می شوند. "

  https://techbord.com مدیر عامل شرکت AMD Lisa Su در مورد مشکلات تأمین و آینده پردازنده ها بحث می کند

  AMD افزایش تخصص در "چند سال آینده" را پیش بینی می کند اما سو معتقد است که آنها قبلاً برای رسیدگی به چالش ها مجهز شده اند. وی با اشاره به کنسول ها ، گفت که "AMD یک بخش نیمه سفارشی قوی برای تأمین این فرصت ها دارد." او همچنین بر خلاف بازوی قابل انعطاف باز هم بر ایمان خود به x86 تأکید کرد و آن را "اکوسیستم قوی" توصیف کرد. که ارزش یک سرمایه گذاری سنگین را دارد. AMD پردازنده های گرافیکی جدید و پردازنده های Milan Epyc به زودی راه اندازی می کند. متأسفانه ، AMD پیش بینی "تنگی در نیمه اول سال" را دارد که فقط برای دور بعدی پردازنده ها و پردازنده های گرافیکی در نیمه دوم سال 2021 کاهش می یابد.

  خوشبختانه AMD انتظار دارد که با شروع اقدامات متقابل تعرفه ها و کاهش مسائل Covid-19 ، قیمت ها شروع به کاهش می کنند. آنها همچنین مایل به کاهش تولیدات OEM با پردازنده های گرافیکی مرجع هستند (اگر فکر کنید بسیار خنده دار است).

  AMD برای جلوگیری از مشکلات عرضه در آینده ، در ساخت تجهیزات و امکانات جدید سرمایه گذاری کرده است . آنها آمادگی لازم را برای رسیدگی به این سطح از تقاضا برای راه اندازی های آینده را دارند.

خبرهای دیگر از سخت افزار