خبر

 • تک بورد - مدیر عامل جدید اینتل: ما باید محصولات بهتری نسبت به

  مدیر عامل جدید اینتل: ما باید محصولات بهتری نسبت به "شرکت سبک زندگی" خاص در کوپرتینو ارائه دهیم
  28 روز و 10 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: رقبای اینتل با تراشه هایی که با استفاده از گره های فرآیند پیشرفته تری تولید شده اند ، جلو رفته اند و شرکت را در شرایط دشواری قرار داده و در تلاشند تا بتوانند جبران کنند. با مسئولیت پیشکسوت جدید اینتل ، این شرکت ممکن است فقط فرصتی برای بازگرداندن شکوه سابق خود داشته باشد.

  این هفته فهمیدیم که مدیرعامل اینتل باب سوان استعفا می دهد و جای خود را برای یک مدیر جدید در راس غول سیلیکون آشفته باز می کند. وی مدیر عامل VMware پت گلسینگر جانشین وی خواهد شد ، زیرا وی سابقه کاملی دارد زیرا قبلاً 30 سال در اینتل بوده و نقشی اساسی در تحویل پردازنده 80486 داشته است.

  بر اساس گزارشی از Oregonian ، مدیر عامل ورودی این هفته جلسه کارمندان خود را برگزار کرد و همه را در مورد جهت جدید شرکت مطلع کرد.

  زمان این حرکت جالب است زیرا غول سیلیکون به دنبال برون سپاری برخی از خود است تولید تراشه به TSMC ، که در حال حاضر با استفاده از گره فرایند 5 نانومتری تراشه تولید می کند و به محض سال آینده آماده حرکت به 3 نانومتر می شود.

  گلسینگر در گفتمان خود کمی فروتن تر از اسلاف خود است. وی خاطرنشان می کند که "ما باید محصولات بهتری نسبت به هر چیزی که یک شرکت سبک زندگی در کوپرتینو تولید می کند" به اکوسیستم رایانه ارائه دهیم. "اگر به خوبی اجرا شود ، اینتل از هر نظر به عنوان یک رهبر شناخته شده است" وی گفت كه كارخانه ها "قدرت و روح شركت هستند [...] ما باید در آینده آنقدر خوب باشیم".

خبرهای دیگر از سخت افزار