خبر

 • تک بورد - مدیاتک قصد دارد WiFi 7 را برای اولین بار در CES 2022 نمایش دهد

  مدیاتک قصد دارد WiFi 7 را برای اولین بار در CES 2022 نمایش دهد
  18 روز و 22 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن باشیم: در یک رویداد شرکتی در این هفته، مدیاتک تأیید کرد که WiFi 7 را در ژانویه آینده در CES به نمایش می‌گذارد و یکی از اولین شرکت‌هایی است که انگشتان پای خود را در استانداردهای آینده فرو می‌برد. WiFi 6 و WiFi 6E هنوز کاملاً جدید هستند، و پذیرش WiFi 7 توسط مصرف کنندگان یک راه دور است.

  مجله PC خاطرنشان می‌کند که تأیید از طریق یک اسلاید در طی ارائه‌ای در نشست مدیاتک در روز جمعه به دست آمد. سخنرانی اصلی اشاره می کند که وای فای 7 باید در مقایسه با وای فای 6E که سال گذشته معرفی کرد، سرعت وای فای 7 را 2.4 افزایش دهد.

  "ما قصد داریم در فناوری Wi-Fi 7 شرکت کنیم،" جیمز چن معاون معاون بازاریابی محصول گفت. "ما می‌خواهیم رهبر باشیم."

  چن گفت که سرعت بالاتر زمانی اعمال می‌شود که از همان تعداد آنتن WiFi 6E استفاده کنید. وی همچنین خاطرنشان کرد که وای فای 7 در جلوگیری از تداخل شبکه های همسایه بهتر خواهد بود. اگرچه مدیاتک قصد دارد سال آینده وای فای 7 را که به نام 802.11be نیز شناخته می شود، نمایش دهد، یک مقاله نشان می دهد که IEEE استانداردهای این فناوری را تا سال 2024 تکمیل نخواهد کرد. این گزارش همچنین می گوید که وای فای 7 می تواند سرعتی تا 40 گیگابیت در هر بیاورد. دوم.

  .@MediaTek در #WiFi7 صعودی است و دموهای خود را در #CES2022 نشان می‌دهد و می‌گوید یکی از اولین استفاده‌کنندگان خواهد بود، اما ادعا نمی‌کند اولین است. #MediaTekSummit pic.twitter.com/VdOIUCLdJP

  — Anshel Sag (@anshelsag) 18 نوامبر 2021

  کوالکام در سال 2019 قبل از اینکه WiFi 6 حتی در دسترس قرار گیرد شروع به صحبت در مورد WiFi 7 کرد. به گفته CNET، معاون فناوری این شرکت، V.K. جونز گفت وای فای 7 می تواند سریعتر از سیمی به سرعت برسد. جونز همچنین گفت که وای فای 7 می تواند از آنتن های بیشتری نسبت به وای فای 6 استفاده کند و نیازی نیست که همه آنها در یک نقطه دسترسی جمع شوند. این می تواند به WiFi 7 سیگنال قوی تری در فضاهای بزرگتر بدهد. WiFi 7 حتی ممکن است بتواند از باندهای 2.4 گیگاهرتز، 5 گیگاهرتز و 6 گیگاهرتز به طور همزمان استفاده کند.

خبرهای دیگر از سخت افزار