خبر

 • تک بورد - مدرسها با افزودن بلوک آب و روشنایی LED ، طراحی PS5 Sony را بهبود می بخشند

  مدرسها با افزودن بلوک آب و روشنایی LED ، طراحی PS5 Sony را بهبود می بخشند
  13 روز و 19 ساعت قبل

  جالب (در نظر گرفته شده برای جناس): اولین کاری که اکثر مردم می خواهند پس از دریافت پلی استیشن 5 بسیار سخت گیر خود انجام دهند ، قلاب کردن و امتحان کردن آن است. Modding Cafe ایده دیگری برای جعبه گشایی خود داشت. تیم تعدیل کننده ویتنامی از همان ابتدا برنامه ریزی کرده بود تا اولین PS5 جهان را با آب خنک کند.

  کافه Modding با جداسازی کامل PS5 پروژه خود را آغاز کرد. تقریباً هرچیزی که به مادربرد لحیم نشده باشد در سطل آشغال قرار داشت. سپس تیم یک شاسی و بلوک آب Mini-ITX سفارشی طراحی کرد.

  "این مدت زمان زیادی طول می کشد [sic]" ، طراحان در مورد روند CAD اظهار نظر کردند.

  اگرچه سونی اصرار داشت که برای به حداکثر رساندن انتقال حرارت در طراحی PS5 ، فلز مایع ضروری است ، Modding Cafe این فلز مایع را خنثی کرد (میز کار خود را در این فرآیند رنگ آمیزی کرد) و از خمیر حرارتی رایانه استاندارد استفاده کرد. در نهایت شاسی نهایی به طور قابل توجهی کوچکتر از PS5 سهام بود زیرا آنها قادر به خرید فن بزرگ 120x45 میلی متری و هیت سینک های غول پیکر برای دو طرفدار مشخصات پایین بودند.

   https://techbord.com مدرسین با افزودن یک بلوک آب و روشنایی LED ، طراحی PS5 Sony را بهبود می بخشند

  اضافه کردن برخی از چهره های بدجنس تغییر یافته و برخی لهجه های LED ظاهری متفاوت از مفهوم سونی به طراحی نهایی بخشیده است. از همه بهتر ، خنک کننده آب نه تنها کار می کرد بلکه به دلایل واضح ساکت تر هم بود.

  اگر مهارت دارید ، ویدیوی شروع تا پایان کافه Modding (در بالا) می تواند کار شما را شروع کند طراحی خنک کننده خود را ایجاد کنید. بقیه ما باید منتظر بمانیم تا تیم لباس تجاری خود را که در دست کار است منتشر کند.

خبرهای دیگر از سخت افزار