techbord.com مایکروسافت پس از شکایت از سخت افزار ، ضمانت کنترل کننده Xbox Elite 2 را از 90 روز به یک سال تمدید می کند

Xbox Elite Controller Series 2 مایکروسافت از نظر قیمت بسیار پیشرفته است ، اما این شرکت همچنان با مشکلات کیفیتی که از بدو تأسیس کنترلر آن را آزار داده است ، مبارزه می کند. مایکروسافت برای رسیدگی به شکایات مشتری در مورد مشکلات مکانیکی با کنترلر Elite 2 $ 180 ، اکنون سه ماه گارانتی رسمی دستگاه را به یک سال تمدید کرده است. طبق یک دادخواست ، مایکروسافت می داند که خطای تولید کجاست ، اگرچه در حال حاضر ،

احتمالاً شما می توانید یک کنسول دست دوم Xbox One / One X مناسب با قیمت یک کنترلر جدید Elite Series 2 خریداری کنید ، بنابراین تصور ناامید کننده بودن سخت افزار بازی 180 دلاری خود برای ماهها مشکل نیست پس از خرید.

در حالی که کاربران انتظار دارند کیفیت ساخت بالاتری از کنترلر حق بیمه مایکروسافت نسبت به نسخه استاندارد Xbox خود داشته باشد ، به نظر می رسد گزینه ارزان تر در دست مصرف کنندگان بسیار بهتر شده است. سری 2 به دلیل نقص طراحی شناخته شده توسط مایکروسافت ، طبق یک دادخواست ، و این شرکت نتوانست کاربران را از این مسئله مطلع کند.

این دادخواست همچنین استدلال کرد که ضمانت 90 روزه نباید اعمال شود این مورد ، به ویژه اینکه مشکل نقص شناخته شده بود. ظاهرا مایکروسافت این نگرانی را برطرف کرده است و برای اطمینان از رضایت مشتری ، اکنون دوره گارانتی Elite Series 2 را از 90 روز به یک سال افزایش می دهد.

 https://techbord.com مایکروسافت ضمانت کنترل کننده Xbox Elite 2 را از 90 روز به یک سال پس از شکایت سخت افزاری تمدید می کند

شرکت ردموندی همچنین اشاره دارد که این افزونه اعمال می شود عطف به ماسبق ، به این معنی که کاربرانی که تا به امروز هزینه تعمیر سری 2 خود را خریداری کرده اند نیز مشمول این ضمانت می شوند و قبل از 31 اکتبر 2020 هزینه بازپرداخت به شما پرداخت می شود.

اگرچه این مشکل حل نمی کند در مورد کیفیت کیفیت پتانسیومترهای معیوب ، کاربران باید کمی آرامش خاطر بیشتری داشته باشند ، زیرا می دانند کنترلر گران قیمت Elite 2 180 دلاری شما حداقل یک سال در معرض تعمیرات پرهزینه و خارج از ضمانت قرار نخواهد گرفت.

مایکروسافت پس از شکایت از سخت افزار ، ضمانت کنترل کننده Xbox Elite 2 را از 90 روز به یک سال تمدید می کند
hardware/مایکروسافت-پس-از-شکایت-از-سخت-افزار-ضمانت-کنترل-کننده-xbox.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com حمل جهانی ساعت های هوشمند به دلیل همه گیر شدن در اکثر مواقع در سال 2020 ثابت بود
techbord.com مایکروسافت به مشکل عدم پاسخگویی در کنترل کننده های جدید Xbox اذعان کرده و در حال رفع مشکل است
techbord.com RedMagic 6 نوبیا دو رکورد گوشی هوشمند را می شکند: یک صفحه 165 هرتز و 18 گیگابایت RAM
techbord.com اواخر امسال Google به یک چرخه انتشار سریعتر برای Chrome در حال حرکت است
techbord.com Razer از عینک های هوشمند Anzu خود با بلندگوهای یکپارچه رونمایی کرد
techbord.com ISOCELL 2.0 سامسونگ فناوری دوربین موبایل را به جلو سوق می دهد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.