خبر

 • تک بورد - ماینرهای ارزهای رمزپایه برای دور زدن کمبود GPU ، لپ تاپ های جدید RTX Ampere را خریداری می کنند

  ماینرهای ارزهای رمزپایه برای دور زدن کمبود GPU ، لپ تاپ های جدید RTX Ampere را خریداری می کنند
  18 ساعت و 40 دقیقه قبل

  پردازنده های گرافیکی جدید RTX موبایل انویدیا هفته گذشته در سراسر لپ تاپ های جدید بازی جذاب ، در سراسر جهان در دسترس قرار گرفتند. اما در بعضی مناطق ، معدنچیان Ethereum که آنها را مستقیماً از تولید کنندگان خریداری می کردند ، این نسخه را خفه کردند.

  قیمت Ethereum در سال 2020 چهار برابر شد و پس از شتاب ناگهانی در ژانویه از اواخر سال 2017 از بالاترین رقم قبلی خود گذشت. این افزایش به صنعت استخراج ارز رمزنگاری کمک کرده است که نوزایی ناخوشایند را تجربه کند که می تواند منجر به تکرار شود فاجعه 2017.

  به طور معمول ، استخراج سودآوری فقط با پردازنده های گرافیکی رومیزی که فقط به فروش می رسند امکان پذیر است. سیستم ها و لپ تاپ های از پیش ساخته شده علامت گذاری بالاتری دارند و شامل اجزایی هستند که برای استخراج کنندگان مفید نیستند. اما این معایب اخیراً نفی شده است ، بخشی به دلیل افزایش قیمت رمزنگاری ، و بخشی به دلیل بهبود عملکرد ارائه شده توسط نسخه های جدید GPU انویدیا.

  پردازنده گرافیکی لپ تاپ RTX 3060 می تواند با پردازنده های گرافیکی سریعتر / گران قیمت نسل های قبلی مطابقت داشته باشد و باید در مدل های ارزان قیمت لپ تاپ نسبت به RTX 2070 یا 2080 در دسترس باشد. لپ تاپ های مخصوص بازی برخی از معدنچیان ، در چین ، محموله هایی از لپ تاپ های جدید را خریداری کرده و آنها را در قفسه های مخصوص استخراج معدن نصب کرده اند. تصاویر زیر مربوط به لپ تاپ های کاملاً جدید است ، احتمالاً با RTX 3070 و RTX 3060 در داخل.

  https://techbord. com استخراج کنندگان Cryptocurrency برای دور زدن کمبود GPU لپ تاپ های جدید RTX Ampere را خریداری می کنند

  استخراج کنندگان چینی دیوانه هستند

خبرهای دیگر از سخت افزار