خبر

 • تک بورد - مانیتور جدید DualUp ال‌جی افراد چند وظیفه‌ای را با نسبت تصویر 16:18 هدف قرار می‌دهد.

  مانیتور جدید DualUp ال‌جی افراد چند وظیفه‌ای را با نسبت تصویر 16:18 هدف قرار می‌دهد.


  1 ماه قبل

  به گفته ال‌جی، تنظیمات چند مانیتوری که به حرکت مکرر سر از پهلو به پهلو نیاز دارند، می‌توانند باعث درد گردن شوند، به همین دلیل است که این شرکت مانیتور جدید DualUp با فرمت 16:18 را معرفی کرده است که شبیه دو صفحه نمایش است که به صورت عمودی روی هم قرار گرفته‌اند. این مانیتور همچنین در غرفه CES ال‌جی در کنار یک مانیتور جدید UltraFine (با ظاهر سنتی) به نمایش گذاشته می‌شود.

  چه یک تحلیلگر مالی باشید که به دقت چندین نمودار شمعدانی را در محل کار مطالعه می کند یا یک سازنده محتوا که یک جدول زمانی ویدیو را تنظیم می کند، نمایشگر DualUp آینده ال جی ارزش دیدن را دارد. این مانیتور 27.6 اینچی نانو IPS آینده دارای نسبت تصویر جدید و جالب 16:18 و وضوح 2560 x 2880 پیکسل است.

  LG خاطرنشان می کند که طراحی منحصر به فرد DualUp همان صفحه نمایشی را ارائه می دهد که دو صفحه نمایش 21.5-21.5 دارد. نمایشگرهای اینچی و به منظور ارائه یک تجربه دید ارگونومیک و راحت با کاهش حرکات سر پهلو به پهلو مرتبط با تنظیمات معمولی دوتایی/چند نمایشگر است. همانطور که انتظار می رفت، DualUp دارای یک عملکرد نمای تقسیم عمودی برای استفاده از نمایشگر دو ارتفاع است.


  تگ ها:

  مانیتور , جدید , dualup , ال‌جی , افراد , وظیفه‌ای , نسبت , تصویر , 1618 , قرار , می‌دهد.


  v 11
خبرهای دیگر از سخت افزار