خبر

 • تک بورد -

  "مات ، وکلا": سازنده صفحه نمایش PS5 با طراحی جدید به تهدید قانونی سونی پاسخ می دهد
  16 روز و 19 ساعت قبل

  اگر شما شرکتی بودید که توسط یک شرکت چند ملیتی مانند سونی تهدید به اقدام قانونی می شد ، چه روشی را انتخاب می کردید؟ برای Dbrand سازنده صفحه های PS5 ، پاسخ این است که غول ژاپنی و وکلای آن را به تمسخر بگیرد در حالی که نسخه جدیدی از محصول را منتشر می کند که باعث مشکل شده است.

  داستان در ماه فوریه شروع شد زمانی که Darkplates Dbrand-صفحات مشکی مات PS5 که ظاهری کلاسیک تر از پلی استیشن به کنسول می داد-پیش فروش شد. Dbrand با اطمینان از اینکه سونی همانطور که دیگران در فروش محصولات مشابه شرکت را هدف قرار نمی دهند ، هدف قرار نمی دهد ، Dbrand به او گفت "پیش برو ، از ما شکایت کن."

  به نظر می رسید که Dbrand قصد دارد هفته گذشته هنگامی که سونی نامه ای مبنی بر توقف و عدم دستیابی به آن ارسال کرد ، به خواسته خود برسید. Darkplates از فروش خارج شد و Dbrand آنها را "مرده" اعلام کرد. این شرکت کانادایی از Reddit برای توضیح آنچه اتفاق افتاده و دلیل پشت پرده اولیه خود استفاده کرد.

  "شما نمی توانید با موفقیت شکایت کنید شخصی به دلیل نقض طرح \ 'بدون ثبت اختراع طراحی. هنگامی که Darkplates را راه اندازی کردیم (یا چند ماه پس از انتشار) ، سونی دارای ثبت اختراع طراحی برای پنل های جانبی PS5 نبود. "

  "ما فکر نمی کردیم که آنها هرگز چنین چیزی دریافت کنند. آنها این کار را کردند. ما اینجا هستیم. "

  Darkplates دوباره برگشت. مات چک ، وکلا. https://t.co/abbljR7isp pic.twitter.com/8ArvWRt0ZS

  - dbrand (dbrand) 19 اکتبر 2021

  اما Dbrand عقب نشینی نمی کند: Darkplates 2.0 را بررسی کنید. می گوید محصول جدید دارای طراحی جدید با چندین ویژگی است که آن را از PS5 متمایز می کند ، از جمله دریچه ای که به گفته آن عملکرد سهام کنسول را بهبود می بخشد. "مات شیک ، وکلا ، " با اطمینان بیان می شود.

  نسخه های جدید بیشتر از مشکی موجود هستند. Darkplates 2.0 همچنین در رنگ سفید و خاکستری استاندارد PS5 عرضه می شود ، که آخرین مورد به عنوان "مطابقت رنگی با یک کنسول یکپارچهسازی با سیستمعامل که بدون نام باقی می ماند" توصیف شده است ، برای کسانی که در بین شما تنگ شده اند بسیار مناسب است. سونی قدیمی. "

   https://techbord.com

  شما باید کژون های Dbrand را تحسین کنید. هنوز معتقد است سونی از شرکت "احتمالا" شکایت خواهد کرد ، اما می افزاید که "تفاوت این بار در این است که ما یک طرح اصلی ایجاد کرده ایم که آنها هیچ دلیلی برای ادعای نقض ندارند. اگر می خواهند تلاش کنند ، آنها "بهتر است آماده پرداخت هزینه های قانونی ما باشید. "

خبرهای دیگر از سخت افزار