techbord.com لپ تاپ (Dell) تنها دارنده AMD SmartShift در سال 2020

طبق گفته AMD ،SmartShift با اختصاص قدرت بیشتر به GPU می تواند عملکرد بازی را تا 14 درصد افزایش دهد. بخش جدیدی از نرم افزار Radeon AMD Adrenalin 2020 Edition این امکان را برای شما فراهم می کند که نحوه انتقال برق بین CPU و GPU را آسانترخواهد کرد

براساس توئیت اخیرفرانک آزور (Frank Azor)، معمار ارشد راه حل های بازی با AMD Dell تنها فروشنده ای است که فناوری SmartShift AMD را در سال 2020 ارائه خواهد کرد.

آزور(Frank Azor)، که Alienware را تأسیس کرد (اکنون یک شرکت تابعه Dell است)، گفت که به اعتبار آنها، Dell اولین تولید کننده ای بود که از فناوری جدید استفاده کرد. وی تأیید كرد، دیگر لپ تاپ های SmartShift امسال به بازار عرضه نخواهند شد. اما وی همچنین افزود كه این تیم سخت تلاش می كند تا گزینه های اضافی تا سال 2021 در دسترس استفاده کنندگان خواهد بود. 

همانطور که ExtremeTech بازگو می کند،AMD  ویژگی SmartShift خود را کنار اولین سخت افزار Ryzen Mobile 4000 در اوایل سال جاری اعلام خواهد کرد. به طورخلاصه، به جای اختصاص یک TDP خاص برای استفاده بین CPU و GPU ،SmartShift  اجازه می دهد تا بر اساس حجم کار، نیروی بین دو سیستم تغییریابد.

تنها سیستم Dell با فناوری SmartShift، نسخه ویژه  G5 15آن می باشد که از قبل با قیمت 879.99 دلار در دسترس می باشد. این که آیا SmartShift یا Dell G5 15 SE  به عنوان نقطه عطفی برای AMD در فضای تلفن همراه خدمت می کنند یا نه، هنوز مشخص نیست.

لپ تاپ (Dell) تنها دارنده AMD SmartShift در سال 2020
hardware/لپ-تاپ-dell-تنها-دارنده-amd-smartshift-در-سال-2020

آخرین مطالب سایت
techbord.com بهترین روترهای Wi-Fi 2020
techbord.com چگونه منوی زمینه Windows 10 را سفارشی کنیم
techbord.com پوشه
techbord.com زیراکس PARC فیس بوک ، توییتر و اسنپ را به نقض چندین حق ثبت اختراع خود متهم می کند
techbord.com در اینجا کشورهایی با بیشترین و کم هزینه ترین اینترنت وجود دارد
techbord.com Crystal Remastered patch نوید عملکرد بهتر سخت افزارهای مدرن را می دهد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.