لپ‌تاپ‌های Samsung Galaxy Book آینده با نمایشگرهای OLED 120 هرتزی عرضه می‌شوند

چیزی که باید منتظر آن بود: هر زمستان، سامسونگ یک رویداد "Unpacked" برای رونمایی از جدیدترین دستگاه های گلکسی خود، به ویژه سری گوشی های هوشمند Galaxy S برگزار می کند. این بار سامسونگ لپ تاپ های جدید گلکسی بوک خود را نیز رونمایی می کند. برخی از آنها دارای نمایشگری هستند که ممکن است مشتریان را برای عرضه پرچمدار هیجان زده کند.

در 1 فوریه، سامسونگ قصد دارد اولین Galaxy Unpacked خود را از قبل از همه‌گیری کووید میزبانی کند. طبق معمول سامسونگ باید از جدیدترین گوشی های گلکسی رونمایی کند. امسال همچنین می‌تواند جدیدترین سری کتاب‌های گلکسی خود را معرفی کند - سری لپ‌تاپ‌های سامسونگ. در حالی که بیشتر مشخصات کمیاب هستند، صفحه نمایش سامسونگ برخی از ویژگی های نمایشگرهای گلکسی بوک آینده را نشان داد.

سامسونگ قصد دارد از نمایشگرهای لمسی AMOLED (OCTA) خود در گلکسی بوک های آینده استفاده کند. این شرکت صفحه نمایش های OCTA را با سری گوشی های هوشمند Galaxy 2010 معرفی کرد، اما این اولین فناوری در لپ تاپ ها است. به جای یک لایه لمسی اختصاصی، پنل‌های OCTA دارای حسگرهای لمسی تعبیه‌شده در نمایشگر هستند که آن‌ها را 6 تا 11 درصد نازک‌تر می‌کند.

این پنل‌ها همچنین از نرخ تازه‌سازی 120 هرتز و وضوح 3K در سراسر صفحه پشتیبانی می‌کنند. نسبت تصویر 16:10. با در نظر گرفتن شایعات تایید شده در مورد Galaxy Book 3 Ultra و تغییر صفحه نمایش OCTA می تواند سامسونگ را به بالای فضای لپ تاپ "بالا" نزدیک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *