خبر

 • تک بورد - لپ تاپ های جدید HP با سیستم ردیابی کاشی پیشرفته ارائه می شوند

  لپ تاپ های جدید HP با سیستم ردیابی کاشی پیشرفته ارائه می شوند
  5 روز و 15 ساعت قبل

  چرا مهم است: لپ تاپ ها فناوری گران قیمت هستند و قابل حمل بودن آنها باعث می شود تا به راحتی از بین رفته یا سرقت شوند. اما همکاری با Tile که در اوایل سال جاری اعلام شد ، اطمینان از ردیابی ماشین آلات مجهز به سخت افزار Intel را در صورت از دست رفتن آنها تضمین می کند. اکنون ، HP فاش کرده است که این فناوری بار دیگر در لپ تاپ های جدید خود ظاهر خواهد شد ، گرچه این بار به طرز متفاوتی اجرا می شود.

  لپ تاپ های جدید با فناوری Tile شامل ایستگاه های کاری موبایل HP EliteBook 800 G8 Series (EliteBook x360 830 ، 830 ، 840 و 850) و ZBook Firefly G8 هستند. در سال 2021 ، این فناوری از قبل روی لپ تاپ های HP با پردازنده نسل 11 Tiger Lake یا کارت بی سیم Intel نصب خواهد شد.

  همانطور که توسط سخت افزار Tom 'ذکر شده است ، لپ تاپ های آینده از یک نرم افزار استفاده می کنند مبتنی بر سیستم ردیابی کاشی ، به جای راه حل سخت افزاری موجود در سری HP Elite Dragonfly و EliteBook 1000 - این لپ تاپ ها از یک ماژول PCIe برخوردار هستند ، نه از نوع دستگاه کاشی که برای یافتن کلیدهای گمشده یا سایر موارد استفاده می شود.

  https://techbord.com لپ تاپ های جدید HP با سیستم ردیابی کاشی های به روز شده ارائه می شوند

  < p> EliteBook 850 G8

  "این بار ، فناوری Tile یک راه حل نرم افزاری از پیش نصب شده است که به هیچ سخت افزار اضافی نیاز ندارد ، و دسترسی به آن را بسیار آسان تر می کند". مدیرعامل Tile CJ Prober در بیانیه ای.

  برای فعال کردن ویژگی های ردیابی لپ تاپ ، این فناوری باید از طریق برنامه Tile Windows 10 فعال شود. سپس مالکان می توانند از برنامه تلفن همراه Tile برای یافتن یک ماشین گمشده استفاده کنند ، حتی اگر در حالت خواب ، خواب زمستانی یا حالت خاموش باشند.

  اگرچه امکان ردیابی یک لپ تاپ وجود دارد توانایی استقبال برای بسیاری از افراد و مشاغل ، احتمالاً نگرانی های بیشتری در مورد فناوری ایجاد می کند که می داند ما در هر زمان کجا هستیم.

  رایانه های شخصی جدید HP در ماه جاری عرضه می شوند. قیمت گذاری نزدیک به در دسترس بودن اعلام خواهد شد.

خبرهای دیگر از سخت افزار