خبر

 • تک بورد - لپ تاپ جدید Pangolin مجهز به AMD System76 در اینجا آمده است

  لپ تاپ جدید Pangolin مجهز به AMD System76 در اینجا آمده است
  21 روز و 3 ساعت قبل

  اولین لپ تاپ Pangolin مجهز به پردازنده Ryzen از System76 در چند روز به فروش رفت و اکنون با قطعات به روز AMD Ryzen 5000U بازگشته است که عملکرد بسیار خوبی در حجم کاری چند رشته ای ارائه می دهد. این را با صفحه کلید مکانیکی راه اندازی شرکت و یک صفحه نمایش خارجی جفت کنید ، و یک دستگاه لینوکس خوب دارید.

  در ماه مارس ، فروشنده سخت افزار محبوب لینوکس System76 قول داد که لپ تاپ Pangolin مجهز به AMD خود را به قسمت داخلی داخلی به روز شده مجهز کند. سرانجام برای طرفدارانی که به دنبال یک دستگاه لینوکس سبک وزن هستند ، در دسترس است ، به خصوص اکنون که از هسته لینوکس بسیار بهتر از CPU های Ryzen پشتیبانی می شود.

  این شرکت در ابتدا دستگاه را با آخرین دستگاه راه اندازی کرد -پردازنده های Ryzen نسل ، به این معنی که شما بین Ryzen 5 4500U و Ryzen 7 4700U یک انتخاب دارید. شما هم اکنون می توانید بین Ryzen 5 5500U و Ryzen 7 5700U ، که هنوز Zen 2 قطعه هستند ، انتخاب کنید ، اما برای CPU و GPU یکپارچه Vega 8 دارای ساعت های تقویت بهتر هستند.

  https://techbord.com لپ تاپ جدید Pangolin مجهز به AMD System76 اینجاست

  علیرغم ظاهر نسخه های اورکلاک شده پردازنده های قبلی ، پردازنده های جدید ، دارای کنترل کننده حافظه بهبود یافته و پشتیبانی از هایپرتیدینگ هستند. کارشناسان همچنین دریافتند که Acer Swift 3 مجهز به Ryzen 4000 مجهز به باتری مشابه است زیرا لپ تاپ جدید Pangolin در محیط لینوکس عمر باتری بهتری نسبت به رقبای اینتل ارائه می دهد و همین مورد را می توان از Ryzen 5000 Lucienne AMD نیز انتظار داشت. قطعات.

  ارتقاء CPU قیمت اولیه Pangolin را از 850 دلار به 1199 دلار می رساند در حالی که همان 8 گیگابایت RAM دو کاناله DDR4 ، 240 گیگابایت NSDM SSD و صفحه نمایش 15.6 اینچی 1080p را ارائه می دهد. یک پایان مات شما می توانید به 64 گیگابایت RAM و SSD 2 ترابایت ارتقا دهید که قیمت کل را به 2446 دلار می رساند. و درست مانند لپ تاپ Framework ، می توانید به راحتی این قطعات را ارتقا دهید و باتری را خودتان تعویض کنید.

خبرهای دیگر از سخت افزار