خبر

 • تک بورد - لاولیس ورودی؟ Nvidia می گوید عرضه کارت گرافیک در نیمه دوم سال 2022 بهبود خواهد یافت

  لاولیس ورودی؟ Nvidia می گوید عرضه کارت گرافیک در نیمه دوم سال 2022 بهبود خواهد یافت


  6 ماه قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ همه ما از این که بازار پردازنده گرافیکی در چنین وضعیت نابسامانی قرار دارد خسته شده ایم، اما آیا شرایط امسال تغییر می کند؟ مدیر مالی Nvidia (CFO) Colette Kress می گوید که این شرکت انتظار دارد عرضه کارت های خود را در نیمه دوم سال 2022 افزایش دهد که احتمالاً همزمان با ورود سری RTX 4000 "Ada Lovelace" است.

  در بیست و چهارمین کنفرانس مجازی رشد سالانه نیدهام (از طریق جستجوی آلفا)، کرس گفت که تقاضا برای محصولات GeForce انویدیا در سال گذشته بسیار بیشتر از عرضه است، همانطور که می دانیم، اما تیم سبز خوشبین است که وضعیت در اواخر سال جاری بهبود خواهد یافت.

  "همانطور که اشاره کردیم، ما در حال کار در طولانی مدت هستیم تا این عرضه را دریافت کنیم. ما معتقدیم در نیمه دوم تقویم \'22 کرس توضیح داد: «ما از نظر برآوردهای خود از آنچه در آینده به آن نیاز خواهیم داشت، با عرضه کلی خود در موقعیت بسیار خوبی خواهیم بود.

  چرا افزایش ناگهانی عرضه GPU؟ پاسخ واضح، ورود جانشین آمپر با اسم رمز لاولیس است—ما قبلاً شنیده بودیم که سری جدید کارت ها در سه ماهه سوم سال 2022 وارد بازار خواهند شد.

  https://techbord.com Lovelace inbound؟ انویدیا می <b>گوید</b> <b>عرضه</b> <b>کارت</b> <b>گرافیک</b> در <b>نیمه</b> دوم سال <b>2022</b> <b>بهبود</b> می یابد

  انتظار دارید این کارت ها با کارت های RTX 4000 جایگزین شوند اواخر امسال

  این دومین باری است که کرس ادعا می‌کند انویدیا عرضه کارت‌های گرافیک خود را در نیمه دوم سال 2022 بهبود می‌بخشد. در کنفرانس UBS Global TMT در ماه گذشته، مدیر مالی شرکت گفت: «این شرکت در مجموع برای ادامه تامین عرضه بیشتر، کار مناسب را انجام خواهد داد. ما در این سال توانسته‌ایم رشد خوبی داشته باشیم، هر سه ماهه، به طور متوالی رشد می‌کنیم. و ما همچنان به برنامه ریزی برای انجام این کار برای سه ماهه چهارم ادامه می دهیم […] بنابراین معتقدیم با نگاهی به نیمه دوم سال آینده، از نظر عرضه در وضعیت بهتری خواهیم بود."

  Nvidia تمایل دارد یک خانواده کارت گرافیک جدید را هر دو سال یک بار عرضه کنید، بنابراین در صورت پیروی از همان آهنگ، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که سری RTX 4000 را در ماه سپتامبر ببینیم. شایعه شده است که انویدیا از گره 8 نانومتری سامسونگ که برای سری RTX 3000 استفاده می کند دور می شود و روی گره فرآیند 5 نانومتری TSMC که توسط اپل، AMD و دیگران استفاده می شود، ضربه می زند.

  باید صبر کنیم. و ببینید آیا واقعاً عرضه کافی کارت RTX 4000 برای پاسخگویی به تقاضای مصرف کننده وجود دارد یا خیر. TSMC اخیرا متعهد شده است که در سال جاری تا 44 میلیارد دلار برای ارتقای ظرفیت هزینه کند و کاهش تقاضا از سوی ماینرها بدیهی است که چیز خوبی است، اما اسکالپرها به این زودی ها از بین نمی روند. علاوه بر این، اگر انویدیا تمرکز بیشتری بر تولید آخرین نسل محصولات خود داشته باشد، عرضه کارت‌های RTX 3000 می‌تواند حتی تنگ‌تر شود.


  تگ ها:

  لاولیس , ورودی , nvidia , گوید , عرضه , کارت , گرافیک , نیمه , 2022 , بهبود , خواهد , یافت


  v 66
خبرهای دیگر از سخت افزار