خبر

 • تک بورد - لاجیتک فروش بی سابقه ای را گزارش می دهد، اما در مورد مشکلاتی که تقاضا را در حال افزایش است، هشدار می دهد

  لاجیتک فروش بی سابقه ای را گزارش می دهد، اما در مورد مشکلاتی که تقاضا را در حال افزایش است، هشدار می دهد
  28 روز و 18 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ این تقریباً به یک اتفاق هفتگی تبدیل شده است که یک شرکت فناوری بیانیه ای را در مورد عوارض زنجیره تأمین که بر محصولات آنها تأثیر می گذارد منتشر می کند. با وجود گزارش رکورد فروش، لاجیتک در حال حاضر گفته است که تحت تأثیر مشکلات لجستیکی در حرکت رو به جلو قرار خواهد گرفت.

  سازنده لوازم جانبی کامپیوتر فروش 1.31 میلیارد دلاری را برای سه ماهه منتهی به 30 سپتامبر 2021 گزارش کرد. این نشان دهنده افزایش 4 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته است که به راحتی از پیش بینی 1.25 میلیارد دلاری پیش بینی شده بود. تحلیلگران علاوه بر این، این رقم در مقایسه با سه ماهه دوم سال 2019، جهش عظیم 82 درصدی داشته است.

  این بالاترین میزان فروش شرکت در سه ماهه دوم است که نباید بیش از حد باشد. وقتی در نظر بگیریم که نیروهای کار و دانش‌آموزان به دلیل همه‌گیری به سمت شغل کار از خانه مهاجرت کرده‌اند، شگفت‌انگیز است. لاجیتک علاوه بر موش‌ها، کیبورد، هدست و بلندگو نیز می‌فروشد.

  با این وجود، پس از گزارش کاهش قابل‌توجه در سود عملیاتی و همچنین تأیید تجربه‌اش، سهام لاجیتک 6 درصد کاهش یافت. مشکلات زنجیره تامین "بی سابقه".

خبرهای دیگر از سخت افزار