خبر

 • تک بورد - قیمت کارت گرافیک و در دسترس بودن نشانه های بیشتری از بهبود را نشان می دهد

  قیمت کارت گرافیک و در دسترس بودن نشانه های بیشتری از بهبود را نشان می دهد
  10 روز و 22 ساعت قبل

  چرا مهم است: پایان بحران کارت گرافیک ممکن است دیده نشود ، اما نشانه هایی از بهبود اوضاع وجود دارد. آخرین مورد این گزارش جدید حاکی از کاهش قیمت ها و بهبود در دسترس بودن ، به ویژه در مورد محصولات انویدیا است.

  خبر خوب از سایت آلمانی 3DCenter منتشر شده است ، گزارش آن نشان می دهد که قیمت کارتهای سری RTX 3000 در آلمان از سه برابر MSRP ماه گذشته به کمتر از دو برابر در ماه ژوئن رسیده است. البته این هنوز هم بسیار زیاد است ، اما روند نزولی سریع بوده و انتظار می رود در این مسیر ادامه یابد.

  این نشریه همچنین می نویسد که در دسترس بودن خط سبز آمپر تیم سبز به طور قابل توجهی بهبود یافته است ، تنها استثنا در این مورد است RTX 3060 Ti که هنوز هم تقاضای زیادی دارد.

  https://techbord.com قیمت کارت گرافیک و در دسترس بودن آن نشانه های بیشتری از بهبود

  اعتبار تصویر را نشان دهید: کارتهای 3DCenter

  کارتهای AMD در صورت تحرکات قیمتی کمتر شدید ، تجربه مشابهی داشته اند. خط Radeon RX 6000 در اوایل ماه مه 114 درصد بالاتر از MSRP بود و در ماه ژوئن به 81 درصد کاهش یافت ، اگرچه در سه هفته گذشته افزایش کمی داشته است.

  کارت های RDNA 2 که طولانی هستند یافتن آنها حتی از آمپر دشوارتر است ، همچنین شاهد بهبود در دسترس بودن آنها در کشور هستیم ، البته نه در همان سطح پیشنهادهای انویدیا.

  نکته مهم در اینجا این است که این ارقام فقط برای آلمان اعمال می شود ، اما سایر مکانها ، از جمله استرالیا ، روندهای مشابهی را تجربه می کنند.

  این گزارش پس از آن منتشر شد که ASRock گفت قیمت کارت های گرافیک شروع به کاهش می کند و با افزایش ظرفیت تولید بسترها ، کارت های AMD بهبود می یابد. بیشتر این تغییرات به دلیل توقف معادن رمزنگاری چین است که اخیراً در استان سیچوان گسترش یافت ، جایی که نیروگاه برق آبی ارزان مزارع استخراج را به خود جلب کرده بود. همچنین ورود نسخه های Lite Hash Rate (LHR) کارت های RTX 3080 ، RTX 3070 و RTX 3060 Ti و همچنین خرده فروشان فیزیکی که اقدامات بیشتری برای جلوگیری از پوسته پوسته شدن انجام می دهند وجود دارد.

  نگاه ماهانه ما به در دسترس بودن GPU و قیمت گذاری نشان می دهد که متوسط ​​قیمت فروش eBay کارت های Ampere / RDNA 2 -8 from از ماه مه تا ژوئن کاهش یافته است ، در حالی که سری Nvidia RTX 2000 -14٪ در مدت مشابه کاهش یافته است.

خبرهای دیگر از سخت افزار