خبر

 • تک بورد - قاب Y60 ATX Hyte یک نمای پانوراما از سخت افزار رایانه شخصی شما ارائه می دهد

  قاب Y60 ATX Hyte یک نمای پانوراما از سخت افزار رایانه شخصی شما ارائه می دهد


  17 روز و 17 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ در میان بسیاری از محصولات رونمایی شده در CES، تعداد زیادی کیس کامپیوترهای نوآورانه جدید وجود دارد. جدیدترین آنها متعلق به برند خواهر iBUYPOWER، Hyte است، که کیس رایانه شخصی Y60 ATX آن برای نشان دادن سخت افزار رایانه شما از طریق نماهای پانورامای فعال شده توسط طراحی آن طراحی شده است.

  به جای داشتن یک طرف شیشه سکوریت شده، مانند اکثر شاسی‌های رایانه‌های شخصی، کیس رایانه شخصی Hyte Y60 ATX دارای سه پنل شیشه‌ای جداشدنی بدون حاشیه در کنار، جلو و گوشه. بسیار خیره کننده به نظر می رسد، به خصوص زمانی که سیستم در حال بسته بندی تنظیمات سفارشی خنک کننده با آب مانند نمونه زیر است.

  https://techbord.com قاب Y60 ATX <b>Hyte</b> یک <b>نمای</b> <b>پانوراما</b> از سخت <b>افزار</b> <b>رایانه</b> <b>شخصی</b> شما <b>ارائه</b> می دهد

  این سه پنل به راحتی برداشته و متصل می شوند، که تصور می شود باعث می شود کار کردن در داخل کیس بسیار راحت تر است. جالب اینجاست که Y60 طوری طراحی شده است که کارت گرافیک را فقط می توان به صورت عمودی با استفاده از کابل رایزر PCIe 4.0 که همراه با PCB کارت، پشت یک پوششی که با رنگ بیرونی کیس مطابقت دارد، نصب کرد. Hyte اضافه می‌کند که کیس فضای کافی برای فشار دادن کارت‌های توسعه نیمه‌قد در پشت GPU دارد.

  https://techbord قاب Y60 ATX .com <b>Hyte</b> یک <b>نمای</b> <b>پانوراما</b> از سخت <b>افزار</b> <b>رایانه</b> <b>شخصی</b> شما <b>ارائه</b> می دهد

  Y60 دارای سه فن 120 میلی متری است: دو ورودی در کف و یک اگزوز در عقب. کاربران همچنین می توانند یک رادیاتور 280 میلی متری را در کنار و یک رادیاتور 360 میلی متری را روی سقف نصب کنند. Hyte می‌گوید طراحی «کف سرد» آن، نقاط داغ با دریچه‌های جانبی گسترده را از بین می‌برد و ساختار پیش‌حفظه آن، کابل‌ها را از اجزای حرارتی جدا می‌کند.

  Y60 در رنگ های کاملاً سیاه، سفید و در دسترس خواهد بود. مشکی، یا قرمز و مشکی زمانی که در ماه مارس با قیمت 199 دلار عرضه شود. این قیمت بدی برای چنین کیس منحصربه‌فردی نیست و 50 دلار ارزان‌تر از سری Kinetic Deus Ex-like CyberPowerPC است که با 18 دریچه مثلثی موتوردار عرضه می‌شود.


  تگ ها:

  hyte , نمای , پانوراما , افزار , رایانه , شخصی , ارائه


  v 14
خبرهای دیگر از سخت افزار