خبر

 • تک بورد - قاب اچ پی Omen 45L رادیاتور را در بیرون قرار می دهد

  قاب اچ پی Omen 45L رادیاتور را در بیرون قرار می دهد


  16 روز و 10 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ کم کم به نظر می رسد که گویی سال 2022 سال عرضه رایانه های شخصی در نمایشگاه CES است. پس از افشای طرح‌های منحصربه‌فرد توسط چندین شرکت، HP با Omen 45L ATX به مهمانی پیوست که دارای اتاقک Omen Cryo است که رادیاتور سیستم را خارج از کیس اصلی ذخیره می‌کند.

  Omen 45L جدیدترین محصول از سری Omen دسکتاپ HP است که به خوبی بررسی شده است. کامپیوتر جدید علاوه بر بزرگتر بودن نسبت به Omen 40L قبلی، دارای Omen Cryo Chamber ثبت شده نیز می باشد. این محفظه ای است که خارج از بخش داخلی اصلی قرار گرفته است که می تواند خنک کننده های مایع همه کاره به طول 360 میلی متر را در خود جای دهد.

  تئوری پشت اتاقک کریو این است که با نگه داشتن رادیاتور در قسمت بیرونی در این صورت، می‌تواند هوای خنک‌تری نسبت به داخل آن بمکد. طراحی محفظه همچنین به این معنی است که شاسی را می توان با دسته ای که ایجاد می کند حمل کرد.

  https://techbord. com قاب <b>Omen</b> 45L HP <b>رادیاتور</b> را در <b>بیرون</b> <b>قرار</b> می دهد

  HP ادعا می کند که اتاقک کریو می تواند دمای CPU را تا 6 درجه سانتیگراد در مقایسه با طرح های استاندارد کاهش دهد. همچنین یک ورودی در جلوی کیس وجود دارد تا سه فن 140 میلی‌متری RGB بتوانند هوای تازه را به داخل بکشند.

  یکی دیگر از مزایای Omen 45L این است که دارای پنل‌های جلویی و جانبی قابل قفل شدن است که می‌توان آن را به راحتی جدا کرد. ابزار. HP در حال حاضر کیس را در وب سایت خود با یک سیستم کامل بسته بندی شده در داخل - تا Core i9-12900K اینتل، RTX 3090، 64 گیگابایت رم DDR4، 2 ترابایت NVMe SSD - از 1999 دلار به فروش می رساند. همچنین گزینه های مجهز به AMD با قیمت 2378.99 دلار وجود دارد که می توان آنها را تا Ryzen 9 5900X تعیین کرد. شایان ذکر است که تمامی قطعات از برندهای نام‌گذاری شده می‌آیند.

  خبر خوب برای کسانی که ترجیح می‌دهند رایانه شخصی خود را بسازند این است که کیس Omen 45L به زودی برای خرید به تنهایی در دسترس خواهد بود. قیمتی اعلام نشده است، اما انتظار می‌رود که بین Hyte Y60 199 دلاری، که نمای پانوراما از سخت‌افزار داخلی را ارائه می‌دهد، و سری Kinetic 250 دلاری با 18 دریچه موتوری مثلثی آن باشد.


  تگ ها:

  omen , رادیاتور , بیرون , قرار


خبرهای دیگر از سخت افزار