خبر

 • تک بورد - فیس بوک می خواهد ما عینک AR خود را با تکانه های الکتریکی ذهن خود کنترل کنیم

  فیس بوک می خواهد ما عینک AR خود را با تکانه های الکتریکی ذهن خود کنترل کنیم
  24 روز و 12 ساعت قبل

  واقعیت افزوده یک فناوری جذاب با برخی از پتانسیل هیجان انگیز است. شرکت هایی مانند مایکروسافت ، اپل و فیس بوک پروژه هایی در مراحل مختلف توسعه دارند. در حالی که آنها همچنان می فهمند که چگونه فناوری را برای یک مصرف کننده عادی در دسترس قرار می دهند ، باید دریابند که چگونه آنها را کنترل خواهیم کرد.

  حداقل از سال 2019 فیس بوک به طور جدی روی فناوری واقعیت افزوده کار می کند. سال گذشته ، فاش شد که دارای یک "AR" تحقیقاتی "پلتفرم" است که آن را "پروژه آریا" می نامد. "آخرین محصول این کار این است یک کنترل کننده مچ بند مفهومی که علائم عصبی کاربران را می خواند.

  آزمایشگاه های واقعیت فیس بوک "ایجاد یک رابط بین کامپیوتر و انسان (" HCI) "برای استفاده آسان ، قابل اعتماد و خصوصی است . آخرین چیزی که کاربران هنگام استفاده از عینک AR و تعامل با دنیای واقعی می خواهند حمل وسیله بزرگ برای دستکاری عناصر مجازی است. کاربران می خواهند چیزی ظریف ، مانند حرکات جزئی یا انگیزه های نامرئی ایده آل ، برای تعامل با واقعیت های افزوده خود داشته باشند. FRL در حال کار بر روی مورد اول با هدف هدف دوم است.

  "ستاره شمالی ما [توسعه] فناوری ورودی همه جا است - چیزی که هر کسی می تواند در انواع شرایطی که در طول دوره مواجه می شود استفاده کند. روز. "

  مچ بندهای" نمونه اولیه تحقیق "آن از الکترومیوگرافی (EMG) برای رهگیری تکانه های عصبی ارسال شده توسط مغز به دستها استفاده می کنند. سپس AI روی پردازنده سیگنال ها را به "دستورات دیجیتالی" تفسیر می کند. ممکن است کسی آن را به عنوان شکل دیگری از کنترل حرکت در نظر بگیرد. فقط در این نمونه ، سنسورها به جای حرکات قابل مشاهده انگشت یا دست ، سیگنال های عصبی نامرئی یکی را ردیابی می کنند.

  نمونه اولیه تحقیق فیس بوک هنگام انجام حرکات گسسته بیشتر ، سیگنال های الکتریکی را به راحتی می خواند از ردیابی حرکات سنتی لازم است. این همچنین امیدوار است که پیشرفت ها منجر به حسگرهایی شود که انگیزه ها را خیلی سریع تفسیر می کنند به طوری که این عمل قبل یا بدون انجام حرکات کاربر انجام شود.

  https://techbord.com فیس بوک می خواهد ما عینک AR خود را با تکانه های الکتریکی از ذهن خود کنترل کنیم

  "سیگنال های مچ دست به قدری واضح هستند که EMG می تواند حرکت انگشت را درک کند فقط یک میلی متر ، "گفت FRL. "این بدان معناست که ورودی می تواند بدون دردسر باشد. در نهایت ، حتی ممکن است فقط احساس حرکت انگشت را درک کرد." "/ p>

  در نهایت کنترل کننده های EMG می توانند منجر به افزایش زمان واکنش و انجام اقدامات بدون رفتن فیزیکی شوند. از طریق حرکات تصور کنید اگر فقط به فکر حرکت دادن انگشتان خود باشید بدون اینکه واقعاً مجبور به این کار باشید ، می توانید چقدر سریعتر تایپ کنید. به آن یک هوش مصنوعی اضافه کنید که متناسب با سبک تایپ شما باشد و غلط تایپی شما را تصحیح کند.

  "نتیجه یک صفحه کلید است که به آرامی به سمت شما تغییر شکل می دهد ، نه اینکه شما و بقیه در جهان یاد بگیرید. همان صفحه کلید فیزیکی. این سریعتر از هر رابط تایپ مکانیکی خواهد بود و به دلیل اینکه شما صفحه کلید هستید همیشه در دسترس خواهد بود. "

  مفهوم Facebook اولین بار نیست که ما می بینیم الکترومیوگرافی برای کنترل دستگاه استفاده می شود. تولیدکنندگان پروتز برای مدتی طولانی روی EMG و رابط های عصبی کار کرده اند. دیدن فناوری پیشرفته برای بازار مصرف عمومی جالب خواهد بود.

خبرهای دیگر از سخت افزار