خبر

 • تک بورد - فن کولرهای گازی بزرگ CPU؟ این یکی 4.4 پوند وزن دارد

  فن کولرهای گازی بزرگ CPU؟ این یکی 4.4 پوند وزن دارد
  4 روز قبل

  WTF ؟! آیا شما عاشق یک کولر پردازنده پرزرق و برق هستید؟ پس احتمالاً این شریک کامل شماست. به راحتی می توان با بخش رادیاتور یک کولر مایع AIO یا یک PSU مخصوصاً بزرگ اشتباه گرفت ، اما خیر. IceGiant ProSiphon Elite واقعاً یک کولر بادی است که 4.4 پوند وزن دارد.

  ما در گذشته برخی از کولرهای خنک کننده CPU گوشتی را مشاهده کرده ایم: Noctua دارای یک کولر 3.3 پوندی بدون فن ، یک هیت سینک غیرفعال Thermalright با ظرفیت 4.1 پوند True Copper و 1.9 پوند CoolerMaster است. V8 IceGiant ProSiphon Elite ، که اخیراً به بازار مصرف عرضه شده است ، دارای وزنی معادل 4.4 پوند (2 کیلوگرم) است ، بنابراین شما برای این مورد به یک مادربرد محکم و یک جعبه جادار احتیاج خواهید داشت. = "https://techbord.com/picsbody/2103/2403-1.jpg " alt = "https://techbord.com طرفدار کولرهای بزرگ پردازنده مرکزی؟ وزن این دستگاه 4.4 پوند است ">

  کولر هیولایی چهار بسته دارد پنکه های 120 میلی متری و فقط از خنک کننده دو فاز پردازنده جاذبه محور استفاده می کند. با کشیدن گرما از پردازنده و استفاده از آن برای جوشاندن مایع در داخل محفظه بخار کار می کند. این بخار به سمت کندانسور سرازیر می شود ، جایی که دوباره به مایعی تبدیل می شود که به اواپراتور می افتد و کل چرخه دوباره شروع می شود.

خبرهای دیگر از سخت افزار