خبر

 • تک بورد - فناوری جدید صفحه نمایش تاشو ال جی چین و چروک ها را کاهش می دهد اما به سختی شیشه مقاوم است

  فناوری جدید صفحه نمایش تاشو ال جی چین و چروک ها را کاهش می دهد اما به سختی شیشه مقاوم است
  8 روز و 12 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: شرکت LG Chem ، زیرمجموعه LG معتقد است که راهی پیدا کرده است تا خطوط مخوف گوشی های تاشو ناپدید شود یا حداقل خیلی کمتر از دستگاه های فعلی قابل مشاهده باشد. این فناوری و دیگر نوآوریها می تواند راه را برای استفاده اصلی از عوامل شکل تاشو هموار کند ، به ویژه از آنجایی که وعده می دهد مشکلی را که برای مصرف کننده غیر فنی بسیار شبیه نقص به نظر می رسد ، کاهش دهد.

  یکی از مهمترین مشکلاتی که مهندسان هنگام طراحی گوشی های تاشو دارند این است که چگونه صفحه نمایش را به اندازه کافی قوی نگه دارند تا یکپارچگی ساختاری خود را حفظ کرده و توانایی ایجاد یک تصویر واضح را داشته باشد. تا کنون ، اوج علم مواد به آنها این امکان را داده است که دستگاه هایی با نمایشگرهایی بسازند که صدها هزار بار بدون مشکل در داخل و خارج خم شوند ، اما عارضه جانبی آن چین و چروکی در وسط است که هرگز از بین نمی رود.

  LG Chem می گوید ممکن است راه حلی پیدا کرده باشد که آن را پنجره تاشو واقعی می نامد. این اساساً نوع جدیدی از روکش برای نمایشگرهای تاشو است که می تواند به اندازه راه حل های موجود دوام داشته باشد در حالی که بسیار نازک تر است و بنابراین بسیار کمتر مستعد ایجاد چین در ناحیه ای است که صفحه نمایش تا می شود. علاوه بر این ، در مقایسه با شیشه جلد موجود در تلفن های غیر تاشو ، هیچ تفاوتی با لمس آن ندارد.

  https://techbord.com فناوری صفحه نمایش تاشو ال جی چین و چروک ها را کاهش می دهد اما به سختی مانند شیشه مقاوم است اعتبار تصویر: ایستگاه چت دیجیتال

  مواد شگفت انگیز یک پوشش ویژه توسعه یافته در بالای یک فیلم نازک پلی اتیلن ترفتالات (PET) ، که باعث افزایش مقاومت مکانیکی و حرارتی به پلاستیک می شود. با وجود ضخامت تنها چند میکرومتر (نازک تر از موی انسان) ، پوشش صفحه نمایش بدست آمده به سختی شیشه مقاوم است و ساخت آن ارزان تر از محلول های موجود بر اساس فیلم پلی آمید (نباید با پلی آمید اشتباه گرفته شود) است. با گذشت زمان ، این شرکت امیدوار است که به طور کلی نیاز به فیلم پلاستیکی PET را برطرف کند.

  LG Chem ادعا می کند که پنجره تاشو واقعی حداقل 200 هزار بار بدون تخریب قابل توجه تا می شود. چین و چروک هنوز می تواند ایجاد شود ، اما باید بسیار کمتر از آنچه در تلفن های هوشمند تاشو فعلی به دست می آورید ، دیده شود ، جایی که یک روز کافی است تا صفحه نمایش "خط تاشو" را در دو حالت تاشو و خارج ایجاد کند. طراحی های تاشو.

  خبر بد این است که LG Chem انتظار نمی رود که تا سال 2022 به قابلیت تولید انبوه برای پنجره تاشو واقعی برسد و فروش عمده آن در سال 2023 آغاز می شود. ما می توانیم انتظار داشته باشیم که فناوری به لپ تاپ ها و تبلت های تاشو برسد.

خبرهای دیگر از سخت افزار