خبر

 • تک بورد - عکسهای بسته بندی اینتل در Alder Lake نشت کرد

  عکسهای بسته بندی اینتل در Alder Lake نشت کرد
  20 روز و 21 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ با در نظر گرفتن پردازنده های Alder Lake اینتل ، بسته بندی اکثر محصولات به تازگی فاش شده است و جعبه Core i9-12900K به نظر جالب می آید. ما همچنین شاهد نمونه هایی از مهندسی تراشه هایی هستیم که قبلاً در وب سایت های چینی به فروش رسیده اند.

  عکسهای بسته بندی پردازنده های نسل دوازدهم اینتل ، که به لطف Videocardz ارائه شده است ، نشان می دهد که اکثر صفحات از طرح های مشابهی استفاده می کنند که در نسلهای قدیمی دیده شده است. بسته بندی Core-i3 هنوز فاش نشده است و اشاره می کند که این خط در تاریخ بعدی منتشر می شود.

  https://techbord.com عکسهای نشت بسته بندی Intel's's Alder Lake

  استثنا Core i9-12900K است. بسته بندی پرچمدار بعدی اینتل بسیار چشمگیر است - بزرگتر از SKU های دیگر ، و ظاهراً کپی ویفر داخل جعبه به عنوان بخشی از طراحی آن است.

   https://techbord.com عکس های نشت بسته بندی Intel's's Alder Lake

  اخیراً شنیده ایم که اینتل در حال آزمایش طرح های جدیدتر خنک کننده است. برای دریاچه آلدر ممکن است اندازه Core i9-12900K نشان دهد که دارای خنک کننده CPU جعبه ای است ، اما باید منتظر ماند و دید.

  در جایی دیگر ، کاربر توییترyuuki_ans پست کرد که شخصی مهندسی می فروشد نمونه هایی از Alder Lake Core-i9 12900K در پلت فرم خرید آنلاین Taobao چینی ، که متعلق به علی بابا است. آنها 4500 ین یا 700 دلار قیمت دارند. این بسیار زیاد است وقتی در نظر بگیرید که هیچ مادربردی برای اتصال آنها وجود ندارد و CPU ها را بی فایده می کند. پیوند صفحه تراشه ها در حال حاضر مرده است ، بنابراین آنها یا حذف شده اند ، فروخته شده اند ، یا شاید این جعلی بوده است.

  به نظر می رسد فردی AlderLake ES2 را به قیمت 4500CNY می فروشد. pic.twitter.com/qG1dGjYkof

  -结 城 安 Y -YuuKi_AnS (yuuki_ans) 30 سپتامبر 2021

  اینتل قرار است تراشه های Alder Lake را در رویداد نوآوری خود در 28 اکتبر رسما اعلام کند. خرده فروشان می توانند پیش خرید بلافاصله پس از اعلام ، با ارسال 4 نوامبر.

خبرهای دیگر از سخت افزار