خبر

 • تک بورد - علیرغم تخفیفات اینتل ، AMD بر نمودار پردازنده های آمازون که پرفروش ترین است ، حاکم است

  علیرغم تخفیفات اینتل ، AMD بر نمودار پردازنده های آمازون که پرفروش ترین است ، حاکم است
  27 روز و 13 ساعت قبل

  AMD با وجود ارائه تخفیف اینتل بر روی چندین تراشه و برخی از پردازنده های تیم قرمز که بالاتر از MSRP هستند ، بر نمودار پر فروش CPU آمازون تسلط دارد.

  AMD سالهاست که سهم Intel از بازار پردازنده را فرسوده می کند. تراشه های قبلی اکنون در 30٪ رایانه های شخصی کاربران Steam یافت می شود ، در حالی که گزارش های دیگر نیز نشان می دهد آبی پوشان تیم خود را نسبت به رقیب خود از دست می دهند.

  اما اینتل با داشتن مزیت مالکیت محصولات خود ، این شرکت عمدتا از مشکلات موجود بودن ناشی از کمبود تراشه جهانی جلوگیری می کند. این در حالی است که قیمت اجزای رایانه در حال افزایش بسیار است ، حتی بسیاری از پردازنده های برتر خود را کاهش داده است. بنابراین ، می توان تصور کرد که محدوده Core بیشتر اسلات های لیست پرفروش ترین پردازنده آمازون را به خود اختصاص داده است. اما نه - این AMD است که با داشتن هفت مکان از هشت مکان برتر ، غالب است.

  https://techbord.com AMD با وجود تخفیف های اینتل

  بر پرفروش ترین نمودار پردازنده آمازون تسلط دارد ، در رتبه اول Ryzen 7 3700X قرار دارد. پردازنده ذن 2 در ژوئیه 2019 با MSRP 329 دلار راه اندازی شد. در واقع در آمازون به 308 دلار می رسد ، اگرچه در زمان نوشتن مقاله ، فقط 9 موجود است. پشت این پردازنده Ryzen 9 5900X قرار دارد. تراشه Zen 3 تنها با فروش 80000 دلاری در دسترس فروشندگان شخص ثالث است که نسبت به MSRP 549 دلاری کاملاً ناچیز است. هنوز هم مردم به وضوح آن را خریداری می کنند.

  بالاترین ورودی اینتل در میان ده برتر Intel Core i7-10700K آن است که اخیراً با افت قیمت از 387 دلار به 319 دلار روبرو شده است. Chipzilla همچنین دارای CPU در مکان نهم (Core i5-10600K) و دهم (Core i5-9600K) است.

  اینتل با وجود اینکه فقط در ماه گذشته وارد شد ، در حال حاضر برخی از تراشه های نسل 11th Rocket Lake خود را کاهش داده است ، احتمالاً تا حدی به دلیل بررسیهای مختلف چندین CPU دریافت شده است. اخبار مربوط به محبوبیت بیشتر AMD در بزرگترین سایت خرده فروشی آنلاین در جهان ممکن است اینتل را به این فکر بیند که چه کار دیگری می تواند برای بهبود وضعیت خود انجام دهد.

  نکته کلاه: TechnoSports

خبرهای دیگر از سخت افزار