techbord.com عاشق لگو هستی؟ این RTX 3090 را از Galax بررسی کنید

چرا مهم است: آیا شما طرفدار لگو هستید؟ آیا RTX 3090 می خواهید؟ آیا پول زیادی بدست آورده اید؟ اگر پاسخ هر سه مثبت است ، کارت گرافیک Galax’s GeForce RTX 3090 Gamer Edition می تواند برای شما مناسب باشد. کارت پس از فروش هیولای بازی آینده Nvidia را گرفته و آن را در طرحی پیچیده می کند که از آجرهای پلاستیکی کوچک این شرکت دانمارکی الهام گرفته شده است.

Galax سابقه تولید کارتهای گرافیک نامتعارف را دارد. در اوایل سال جاری ، آن از RTX 2070 Super / 2080 Super EX Pink Editions رونمایی کرد و به لیست رنگارنگ سفید و مشکی RTX 20 در فهرست خود افزود. با این وجود هنوز هم به اندازه این طراحی لگو عجیب نیستند.

https://techbord.com عاشق لگو هستید؟ این RTX 3090 را از Galax بررسی کنید

تصاویر Expreview نشان می دهد که مدل سفارشی Gamer یک طراحی سه شکاف و سه فن است. این قسمت با چکه هایی به رنگ قرمز و آبی همراه است و قسمتهایی از لگو مانند در گوشه و کنار وجود دارد ، بنابراین شاید بتوانید چند قطعه لگو خود را به آن متصل کنید.

در جای دیگر ، ما ببینید کارت دارای یک صفحه پشت تهویه است که به شما اجازه می دهد هوا از قسمت عقب عبور کند. همچنین از روشنایی ARGB با رابط چهار پین پشتیبانی می کند ، و دو اتصال برق 8 پین وجود دارد.

https://techbord.com Love Lego؟ این RTX 3090 را از Galax بررسی کنید

هیچ صحبتی در مورد هزینه این کارت وجود ندارد اما انتظار چیزی دارید که کیف پول شما را گریه کند. نسخه بنیانگذاران انویدیا به تنهایی 1499 دلار است و کارت های پس از فروش مانند Asus RTX 3090 ROG Strix 1700 دلار قیمت دارند.

https: / /techbord.com عاشق لگو هستید؟ این RTX 3090 را از Galax بررسی کنید

متأسفانه ، به نظر می رسد که Galax GeForce RTX 3090 Gamer Edition فقط در چین عرضه می شود ، بنابراین دست خود را به یک نسخه برسانید آسان باش هنوز هم طرفداران هاردکور لگو می توانند مایل به پرداخت هزینه واردات باشند.

عاشق لگو هستی؟ این RTX 3090 را از Galax بررسی کنید
hardware/عاشق-لگو-هستی-این-rtx-3090-را-از-galax-بررسی.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com مرد کالیفرنیایی که اطلاعات قبل از انتشار را فاش کرد ، به دلیل هک نینتندو ، داشتن پورنو کودک ، به 3 سال محکوم شد
techbord.com Galaxy S21 و Z Fold سامسونگ می توانند از S Pen پشتیبانی کنند ، در سال 2021 هیچ Galaxy Note جدیدی وجود ندارد
techbord.com رصدخانه نمادی Arecibo پس از خرابی کابل و سازه خرد می شود
techbord.com Wyze از ساعت هوشمند 20 دلاری با صفحه نمایش رنگی ، ردیابی تناسب اندام خبر داد
techbord.com Flight Simulator 2020 مایکروسافت پشتیبانی SteamVR را در این ماه دریافت می کند
techbord.com
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.