خبر

 • تک بورد - طبق گزارشات ، ایسوس دوباره قیمت کارت های گرافیک خود را افزایش می دهد

  طبق گزارشات ، ایسوس دوباره قیمت کارت های گرافیک خود را افزایش می دهد
  5 روز و 22 ساعت قبل

  شایعه سازی: با تقاضای کارت گرافیک از طریق سقف و کمبود تراشه در سراسر جهان که هیچ نشانه ای از پایان آن وجود ندارد ، شرکای AIB محصولات Nvidia / AMD را با قیمت های بسیار بالاتر از MSRP خود می فروشند. ایسوس قبلاً قیمت آن را در خط تولید GPU و مادربرد افزایش داده است. اکنون ، به نظر می رسد این شرکت قصد دارد دوباره این کار را انجام دهد.

  در ماه ژانویه ، ایسوس علت افزایش هزینه های اجزای سازنده ، عملیات و فعالیت های لجستیکی ، همراه با "ادامه تعرفه های واردات" ، را مسئول اقدامات خود دانست. این شرکت گفت که تمام تلاش خود را برای "به حداقل رساندن افزایش قیمت" از طریق گفتگو با شرکای تأمین و تدارکات خود انجام داده است ، اما کارت ها هنوز گران تر شده اند. MSI در ماه مارس با افزایش قیمت محصولات خود همین کار را انجام داد.

  بر اساس گزارشی از سخت افزار تام ، ایسوس در حال بررسی افزایش قیمت کارت های خود برای بار دوم است. افزایش قیمت تأمین قطعات به مصرف کننده منتقل می شود ، در حالی که تقاضای بی سابقه نیز در تصمیم گیری نقش داشته است. انتظار می رود مادربردهای آن نیز افزایش قیمت داشته باشند.

  ایسوس به تازگی نسخه مینی RTX 3060 عالی را از رایانه های شخصی با فرم فاکتور کوچک رونمایی کرده است که بدون شک هزینه ای بیش از MSRP خواهد داشت.

  کارت بسیار خوبی که قرار است گران شود

  واقعیت غم انگیز این است که سایر تولیدکنندگان کارت احتمالاً از Asus پیروی می کنند "قدمها و برچسبهای سخت افزاری آنها را بالا ببرید.

  به نظر می رسد که حداقل در درازمدت در جهت رسیدگی به مشکل کمبود تراشه جهانی در مسیر درست حرکت می کنیم. : TSMC 100 میلیارد دلار برای کارخانه های بیشتر و تحقیق و توسعه هزینه می کند ، GlobalFoundries بودجه توسعه خود را دو برابر می کند و به 1.5 میلیارد دلار می رساند ، و دولت بایدن درگیر این کار است. گرچه هنوز مشکل خشکسالی در تایوان وجود دارد.

  تقاضا مسئله دیگری است. در موارد نادری که کارتها در دسترس قرار می گیرند ، گیمرها اغلب در یک مسابقه برای خرید با پوسته پوسته ها و استخراج کنندگان مبارزه می کنند. حداقل انویدیا خط CMP خود را دارد تا مسئله اخیر را تسکین دهد. همچنین شایعاتی مبنی بر ایجاد سریعترین کارت ماینینگ جهان - 210 MH / s حدس زده شده - با استفاده از اولین پردازنده گرافیکی Ampere وجود دارد: A100 که برای AI ، حجم کار HPC و رایانش ابری طراحی شده است.

خبرهای دیگر از سخت افزار