خبر

 • تک بورد - صفحه کلید جادویی جدید اپل با Touch ID اکنون برای هر کاربر Mac در دسترس است

  صفحه کلید جادویی جدید اپل با Touch ID اکنون برای هر کاربر Mac در دسترس است
  19 روز و 4 ساعت قبل

  برداشت ویراستار: صفحه کلیدهای جادویی عملکرد فوق العاده ای دارند. من دو تا دارم قدیمی ترین دستگاهی که من نه سال داشتم و هنوز هم عالی کار می کند. آنها دارای محدوده بلوتوث فوق العاده ای هستند که به اندازه کافی قوی است و می تواند از اتاق دیگری کار کند و عمر باتری مدلهای جدید فوق العاده است. من فقط باید هر دو ماه یکبار یکی از جدیدترها را شارژ کنم.

  هنگامی که M1 iMacs در اوایل سال جاری به نمایش درآمد ، من از رایانه کمتر هیجان زده بودم و بیشتر از اینکه با یک صفحه کلید جادویی مجهز به اسکنر اثر انگشت مجهز بود ، هیجان زده شدم. من معمولاً با MacBook Pro خود متصل به یک مانیتور 40 اینچی کار می کنم. من نمی توانم از Touch ID استفاده کنم زیرا درب آن بسته است. متأسفانه ، صفحه کلیدهای جادویی جدید فقط با خرید iMac در دسترس بودند.

  https://techbord. com صفحه کلید جادویی جدید اپل با Touch ID اکنون برای همه کاربران Mac در دسترس است

  صبح سه شنبه ، اپل بی سر و صدا دو محصول جدید را به صفحات لوازم جانبی خود اضافه کرد - صفحه کلید جادویی با Touch ID و صفحه کلید جادویی با Touch ID و صفحه کلید عددی. جدا از اسکنر اثر انگشت ، دو صفحه کلید مشابه مدلهای قبلی هستند. آنها از طریق بلوتوث با هر مدل Mac یا هر دستگاه مجهز به بلوتوث کار می کنند. من از مدل قدیمی خود به عنوان صفحه کلید برای پلی استیشن 5 استفاده می کنم.

  با این حال ، یک نکته وجود دارد: اسکنر اثر انگشت فقط با مک های مجهز به M1 سازگار است. دلیل آن این است که حسگر Touch ID با پردازنده رمزنگاری شده Secure Enclave که تنها در سیلیکون اپل موجود است ارتباط برقرار می کند. بنابراین اگر جدیدترین MacBook Air ، MacBook Pro ، Mac Mini یا iMac را با تراشه M1 دارید ، خوب هستید.

  از امروز ، مشتریان می توانند مستقیماً از اپل با ارسال رایگان سفارش دهند. استاندارد صفحه کلید Magic 149 دلار است ، در حالی که صفحه کلید عددی آن 179 دلار است. کابل شارژ USB-C به Lightning در هر دو مدل موجود است.

خبرهای دیگر از سخت افزار