خبر

 • تک بورد - صاحبان کولرهای Noctua می توانند پس از راه اندازی CPU ، کیت های نصب Alder Lake را به صورت رایگان دریافت کنند

  صاحبان کولرهای Noctua می توانند پس از راه اندازی CPU ، کیت های نصب Alder Lake را به صورت رایگان دریافت کنند
  6 روز و 3 ساعت قبل

  چرا اهمیت دارد: Alder Lake اینتل در راه است و به همراه آن سوکت نسل فعلی LGA 1200 به LGA 1700 تغییر می کند. اگر شما یکی از افرادی هستید که دارای کولر Noctua هستند و قصد دارید برای به روز رسانی CPU ، در اینجا چند خبر خوب وجود دارد: این شرکت کیت های ارتقاء رایگان را برای پردازنده های ترکیبی در اختیار شما قرار می دهد.

  Noctua می گوید کیت های نصب جدید NM-i17xx-MP83 و NM-i17xx-MP78 SecuFirm2 به کولرهای خود با هر دو پایه نصب 83 و 78 میلی متر اجازه می دهد تا با LGA 1700 کار کنند. نصب مستقیم را انجام دهید و نیازی به پیش مونتاژ یا تنظیم ندارید.

  کیت های نصب در نسخه های استاندارد کروم و تمام سیاه Chromax عرضه می شوند. پس از فروش CPU ها و مادربردهای Alder Lake ، آنها از طریق وب سایت Noctua به صورت رایگان در دسترس خواهند بود. کسانی که می خواهند از این پیشنهاد استفاده کنند ، باید مدرک خرید برای CPU Noctua واجد شرایط و یا CPU LGA 1700 یا مادربرد LGA 1700 را ارائه دهند.

  کیت های نصب Alder Lake را به صورت رایگان دریافت کنند.

  "استفاده از خنک کننده CPU در چندین نسل پلتفرم به جای خرید هیت سینک جدید برای هر نسل نه تنها اقتصادی نیست ، بلکه به کاهش ضایعات غیر ضروری و صرفه جویی در منابع گرانبها کمک می کند." "با ارتقاء به جای جایگزینی کولر خود ، شما به طور فعال در صنعت رایانه های پایدارتر مشارکت می کنید! "

  Noctua همچنین در حال به روز رسانی جدیدترین کولرهای خود برای شامل سخت افزار نصب LGA 1700 است. -قطعات جدید در حال حاضر با برخی از مدل ها موجود است.

  متأسفانه برای دارندگان سری NH-L9i ، هیچ کیت ارتقاء به دلیل "مشکلات سازگاری شدید " وجود نخواهد داشت. Noctua نسخه های اصلاح شده را در اکتبر امسال منتشر می کند.

  این معیارهای اخیر فاش شده Alder Lake را مشاهده کنید که هنگام اتصال با یکی از پردازنده ها ، احتمالاً Core i9-12900 یا i9-12900K ، DDR5-4800 را با حافظه DDR4-3200 مقایسه می کند.

خبرهای دیگر از سخت افزار