خبر

 • تک بورد - صاحبان در حال کشف یک اثر پیمایش ژله ای در آیپد مینی جدید هستند

  صاحبان در حال کشف یک اثر پیمایش ژله ای در آیپد مینی جدید هستند
  24 روز و 19 ساعت قبل

  Facepalm: تبلت کوچک اپل ، iPhone mini 6 که به تازگی رونمایی شده است ، نظرات بسیار مثبتی دریافت کرده است ، اما برخی از صاحبان آن مشکلی آزاردهنده پیدا کرده اند. گزارشاتی از صفحه نمایش به دست می آید که هنگام حرکت ، اثر ژله ای را نشان می دهد ، که ناشی از حرکت یک طرف صفحه با سرعت متفاوت به طرف دیگر است.

  بسیاری از iPad mini جدید را تحسین کرده اند. این محصول دارای صفحه نمایش بزرگتر 8.3 اینچی است که در شکل کوچکتر قرار گرفته است ، A15 Bionic SoC ، شارژ USB-C و 5G. اما به نظر می رسد که برخی از واحدها دارای مشکل هستند. او اشاره می کند که چگونه در حالت عمودی هنگامی که متن زیادی روی صفحه وجود دارد ، بیشتر نمایان می شود ، در حالی که یک طرف در هنگام پیمایش سریعتر از طرف دیگر حرکت می کند.

  در اینجا ویدیوی پیمایش آهسته از پیمایش روی iPad Min مشاهده می کنید. من حتی در یک فریم به فریم گام به گام حتی سرعت بیشتری را کاهش دادم. توجه کنید که چگونه راست سریعتر از چپ بالا می رود. در استفاده معمولی ، شما به سختی آن را می بینید ، اما هر از چند گاهی قابل توجه می شود. در منظره به طور کامل از بین می رود pic.twitter.com/iq9LGJzsDI

  - دیتر بون (backlon) 22 سپتامبر 2021

  مطمئناً قابل توجه ترین مسئله نیست. بون گفت که در حالت عادی به سختی می توانید آن را مشاهده کنید ، و مجبور شد ویدیو را کند کند تا نشان دهد چه اتفاقی در حال رخ دادن است. با این وجود ، این چیزی نیست که شما در یک دستگاه جدید و 500 دلاری انتظار آن را دارید.

  ما نمی دانیم آیا این یک مشکل سخت افزاری مربوط به صفحه LCD یا کنترل صفحه نمایش است یا این یک نرم افزار/سیستم عامل است مشکل با بروزرسانی قابل حل است بدون شک اپل به دومی امیدوار خواهد بود ، زیرا در حال حاضر با شکایت هایی مبنی بر شکاف هایی در صفحه نمایش لپ تاپ های MacBook Air مجهز به M1 و مک بوک پرو 13 اینچی مواجه است.

  دقیقاً مشخص نیست که چند دستگاه آیپد مینی 6 از اثر ژله رنج می برند ، و ممکن است برخی از مالکان به رغم احساس تهوع در هنگام مرور وب ، متوجه آن نشده باشند. اگر اپل کار را انجام ندهد ، صفحه آیفون 13 Face ID را غیرقابل استفاده می کند.

خبرهای دیگر از سخت افزار