خبر

 • تک بورد - شما می توانید GeForce RTX 3080 منفعل خنک شده را با یک قیمت داشته باشید

  شما می توانید GeForce RTX 3080 منفعل خنک شده را با یک قیمت داشته باشید
  26 روز و 20 ساعت قبل

  طی سالهای گذشته تلاشهای بی شماری در ایجاد 100٪ رایانه های شخصی منفعل خنک شده وجود داشته است ، اما بیشتر این ساختها از اجزای سطح پایین استفاده می کردند. به نظر می رسد که شما می توانید یک سیستم بی صدا مجهز به Nvidia RTX 3080 داشته باشید ، اما برای اکثر مردم نه ارزان است و نه بسیار کاربردی.

  برای طرفداران رایانه های شخصی بی صدا ، خنک کردن منفعل پردازنده به طور سنتی آسان تر از کارت گرافیک است ، بیشتر به دلیل تفاوت در قدرت گرفتن از دو جز draw. کمپانی هایی وجود دارند که رایانه های شخصی خود را برای کسانی که این تجربه بدون فن را می خواهند ارائه می دهند و علاقه مندان دوست دارند همه چیز را امتحان کنند و ببینند که تا چه حد می توان این سیستم ها را تحت فشار قرار داد.

  برای یک CPU منفعلاً خنک شده پردازنده YouTuber der8auer بود که موفق به دریافت Intel Core i9-9900K با اجرای Far Cry 5 در 1080p بدون ذوب شدن شد. در غیر این صورت ، تولیدکنندگانی مانند Noctua سالهاست که روی خنک کننده های غیرفعال پردازنده کار می کنند و به زودی شما می توانید از هیت سینک عظیم 3.3 پوندی آن برای خنک کردن برخی از پردازنده های بالاتر اینتل و AMD استفاده کنید.

  https://techbord.com می توانید یک GeForce RTX 3080 منفعل خنک شده داشته باشید ... با قیمت

  کارت گرافیک Palit GTX 1650 KalmX با خنک شدن منفعل

  به لطف افرادی مانند Zotac ، Powercolor ، Palit ، XFX و Gainward ، تقریباً مدتی است که وجود دارد. با این حال ، با توجه به اینکه مصرف برق کارت های گرافیک میان رده و پیشرفته روندی صعودی داشته است ، این روزها بعید به نظر می رسد که شما به غیر از Nvidia GTX 1050 Ti ، GTX 1650 ، GTX 710 زنده شده یا کارت RTX oddball ، undervolted و underclock با هیت سینک بزرگ پس از فروش بر روی آن.

  با این وجود ، اگر پول مشکلی نداشته باشد ، موارد PC مخصوصی ساخته شده اند که می توانند سخت افزار بازی های سطح بالا را منفعلانه خنک کنند.

  همانطور که توسط FanlessTech مشاهده شده است ، چنین تنظیماتی با نام "Turemetal UP10" وجود دارد که می تواند Nvidia RTX 3080 را به همراه پردازنده AMD Ryzen 5 5600X خنک کند ، اما البته برخی از موارد قابل توجه برای چنین مواردی وجود دارد یک راه حل.

  https://techbord.com می توانید یک GeForce RTX 3080 منفعل خنک شده داشته باشید ... برای یک قیمت

  اولین مورد این است که اجرای یک بازی با RTX 3080 در تنظیمات سهام قطعاً بر سیستم خنک کننده ، متشکل از چندین لوله حرارتی و تعدادی گرمکن بزرگ ، غلبه خواهد کرد. کاهش ساعت و محدودیت شارژ کارت یک امر ضروری است ، زیرا تولید کننده Turemetal UP10 دریافت که فقط با تأکید بر RTX 3080 در Furmark منجر به دمای نزدیک به 90 درجه سانتیگراد در یک اتاق نسبتاً خنک و دمای محیط فقط می شود. 13.6 درجه.

  مشکل دوم قیمت است که فقط از این بابت از 770 دلار شروع می شود. عامل دشواری و هزینه دستیابی به RTX 3080 و این یک راه حل واقعاً عجیب و غریب می شود.

  یافتن AMD Ryzen 5 5600X به همراه PSU بدون فن باید آسان تر باشد ، اما در نهایت یافتن آن " همه اینها تا جایی است که شما مایل به رفتن به یک کامپیوتر کاملاً بی صدا هستید. برای برخی ، سفر DIY لازم برای دستیابی به آن همانند نتیجه نهایی پاداش آور است.

خبرهای دیگر از سخت افزار