خبر

 • تک بورد - شرکت استخراج بیت کوین نیروگاه پنسیلوانیا را برای تامین نیازهای برق خریداری می کند

  شرکت استخراج بیت کوین نیروگاه پنسیلوانیا را برای تامین نیازهای برق خریداری می کند
  25 روز و 18 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ علی رغم نگرانی در مورد نیازهای فوق العاده استخراج بیت کوین و تاثیرات زیست محیطی ، شرکت های استخراج رمزنگاری همچنان به یافتن راه حل های نوآورانه برای مشکلات مربوط به قدرت ادامه می دهند. اخیراً یک شرکت هلدینگ در پنسیلوانیا نیروگاه اسکرابگراس با مشکل مالی را خریداری کرده است. این نیروگاه در حال حاضر برای 1800 معدنچی بیت کوین قدرت کافی تولید می کند و افزایش تولید برای حمایت از بیش از

  استخراج ارزهای رمزنگاری شده برتر مانند بیت کوین یا اتریوم به مقدار زیادی قدرت نیاز دارد. یک تراکنش واحد بیت کوین ، شامل منابع مورد نیاز برای استخراج سکه و تأیید معامله ، می تواند در مجموع بیش از 1700 کیلووات ساعت (کیلووات ساعت) باشد. این تقاضای روزافزون نیرو ، تجهیزات بزرگ استخراج رمزنگاری را مجبور کرده است تا از هر وسیله ای برای تولید قدرت خود با کمترین هزینه ممکن استفاده کنند. در برخی موارد ، این امر منجر به این می شود که عملیات استخراج به معنای واقعی کلمه تولید برق را به دست خود بگیرد.

  معدن دیجیتال Stronghold در کنردل ، پنسیلوانیا ، به رده آن دسته از عملیات معدنی پیوسته است که به دنبال حل چالش های انتقال نیرو بوده اند. خودشان برخلاف شرکتهایی که از نیروگاههای برق آبی منطقه ای استفاده می کنند یا دیگران از اعتبارات انرژی و پرداختی از ایالتهای خود استفاده می کنند ، اخیراً استرانگولد نیروگاه اسکرابگراس را در شهرستان وانانگو ، پنسیلوانیا خریداری کرد. به گفته استرانگولد ، که سازمان خود را به عنوان یک "استخراج کننده محیط زیست مفید و عمودی یکپارچه سازی بیت کوین" تبلیغ می کند ، این نیروگاه ذغال سنگ زباله پنسیلوانیا را می سوزاند تا سخت افزارهای معدنی در محل کار را در ظروف حمل و نقل کنار کارخانه تأمین کند. زغال سنگ ضایعاتی است که پس از عملیات استخراج ذغال سنگ باقی می ماند. این می تواند با شستشوی فلزاتی مانند آلومینیوم ، آهن و منگنز در خاک و منابع آب اطراف برای محیط زیست مضر باشد.

  https://techbord.com شرکت استخراج بیت کوین نیروگاه پنسیلوانیا را برای تأمین نیازهای برق خریداری می کند

  قلعه قصد دارد ادعا کرده و زغال سنگ زباله را سوزانده و سپس زمین بازیافت شده قبلی را که دوباره آلوده شده است ، تحویل دهد. از طریق بخش حفاظت محیط زیست پنسیلوانیا (DEP) اعلام کنید. آمار فعلی DEP ادعا می کند که تا کنون ، Stronghold به بازپس گیری بیش از 1000 هکتار از زمین پنسیلوانیا کمک کرده است. با وجود قابلیت سوزاندن زباله و به حداقل رساندن خطر آلودگی ، زغال سنگ زباله هنوز مقدار قابل توجهی دی اکسید کربن تولید می کند. این نوع انتشارات دغدغه مداوم گروه های ناظر محیطی است که بر انرژی و آلودگی بیت کوین نظارت می کنند.

  برخلاف استخراج اتریوم ، که از واحدهای پردازش گرافیکی سنتی (GPU) استفاده می کند ، استخراج بیت کوین به سخت افزارهای تخصصی متکی است. به عنوان مدارهای مجتمع مخصوص برنامه (ASIC). در حالی که پردازنده های گرافیکی را می توان برای هر چیزی از استخراج الگوریتم های دیگر تا انجام وظایف رندرینگ مورد نظر خود استفاده کرد ، ASIC های بیت کوین دستگاه هایی هستند که فقط برای ارائه قدرت هش مورد نیاز برای استخراج در برابر الگوریتم SHA-256 بیت کوین طراحی شده اند.

  < p> اعتبار تصویر: کارخانه ذغال سنگ از دانشگاه رایس. گیاه Scrubgrass از bitcoin.com

خبرهای دیگر از سخت افزار