خبر

 • تک بورد - شخصی نمونه مهندسی Intel i7-11700K را با نام مستعار Rocket Lake به سرقت برد و مورد بازبینی قرار داد

  شخصی نمونه مهندسی Intel i7-11700K را با نام مستعار Rocket Lake به سرقت برد و مورد بازبینی قرار داد
  27 روز و 19 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: 11700K می تواند عملکرد مشابه پرچمداران فعلی را داشته باشد یا اگر اینتل پیش از عرضه آن را اصلاح کند ، می تواند عملکرد بهتری داشته باشد. ما معمولاً قبل از تحریم ، بررسی پردازنده ها را نمی پذیریم ، زیرا در انتشارات دیگر منصفانه نیست ، اما وقتی انتقام می گیرد ، خیلی خنده دار است. علاوه بر این ، آنچه برخی از این اعداد نشان می دهد ، به ویژه آزمون های قدرت و دما ، این است که نم

  چهار سال پیش ، اینتل مغازه های رومانی را تعطیل کرد. آنها می توانند به فروش پردازنده های خود در آنجا ادامه دهند اما بدون دفتر محلی ، حمایت رسانه ای آنها بسیار سخت بوده است. از 21 پردازنده اینتل که lab501 از آن خارج شده اند ، 5 مورد از دفتر اینتل در انگلستان بررسی شده است (همه پس از رفع تحریم بررسی وارد شدند) ، 12 مورد از دوستانشان در صنعت بودند ، یکی از آنها خودشان خریداری کردند و 3 مورد دیگر از منابع ناشناس صنعت تهیه شده است.

  این سه تراشه ، 8700K ، 8600K و 10980XE ، اینتل را با مشکلاتی روبرو کرده است. هنگامی که lab501 دریافت نمونه های بررسی از اینتل را متوقف کرد ، آنها دیگر از تحریم های بررسی باز ماندند. وقتی تراشه هایی که آنها توسط دوستان صنعتشان بررسی کرده اند تهیه شده اند ، آنها به دلیل تحریم دوستانشان احترام گذاشته اند. اما وقتی تراشه ها بدون اجازه اینتل وارد شدند ، آنها پیش از موعد نظرات خود را منتشر کردند - این باعث ناراحتی اینتل شد.

  اکنون ، lab501 نمونه مهندسی 11700K را قبل از آزمایش کرده است پردازنده می تواند رسماً آشکار شود. مسلماً چیز زیادی برای فاش کردن اینتل باقی نمانده است. به طور کلی شناخته شده است که پردازنده دارای 8 هسته و 16 رشته است ، از یک نوع معماری Cypress Cove استفاده می کند و دارای یک ساعت تقویت کننده در حدود 5 گیگاهرتز است. اما پیرامون عملکرد پردازنده بحث های آتشین وجود دارد.

  https://techbord.com یک نمونه مهندسی Intel i7-11700K را با نام Rocket Lake

  نسبتاً غیرمعمول EVGA Z590 Dark ، یک مادربرد نسل بعدی برای پردازنده های نسل 11 اینتل به سرقت برد و مورد بازبینی قرار داد.

  از یک طرف ، همان تنظیمات هسته / رشته را با 10700K قبلی و ساعتهای مشابه دارد. از طرف دیگر ، این باید از مزیت IPC (دستورالعمل در هر ساعت) نسبت به مدل قبلی خود برخوردار باشد ، اما این می تواند به هزینه بازده انرژی تمام شود. در آزمایش lab501 مشخص شد که به طور متوسط ​​همه چیز تقریباً انتظار شما را متعادل می کند.

  پیش ماده نتایج آزمایش: نمونه های مهندسی و نمونه های انتشار نهایی از نظر فیزیکی از بسیاری جهات متفاوت است ، بنابراین این نتایج نشان دهنده عملکرد نهایی نیست. تجدیدنظرهای بعدی میکروکد و به روزرسانی های BIOS نیز عملکرد را تغییر خواهند داد.

  اما بدون هیچ گونه آگاهی بیشتر:

  در آزمایش چند هسته ای مصنوعی ، 11700K عملکرد بهتری نسبت به مدل قبلی خود داشت اما از 10- بدتر بود 10900K هسته ، همانطور که انتظار می رود. در آزمایش تک هسته ای مصنوعی ، معمولاً از همه پردازنده های قبلی اینتل بهتر عمل می کند تا تقریباً با جدیدترین پردازنده های AMD مطابقت داشته باشد.

  در بازی ها عملکردی مشابه سایر پردازنده های شاخص مانند 10900K و 5950X داشت. عملکرد آن بسیار متفاوت از پردازنده های دیگر بود - اغلب اوقات ، دارای حداقل قاب فریم های عجیب و غریب بالا یا پایین بود ، و در بعضی از بازی ها به طور غیر منتظره ای مبارزه می کرد. شاید توضیح داده شود زیرا این یک نمونه مهندسی است. به طور کلی ، بهتر یا بدتر نبود.

  به طور خلاصه ، 11700K می تواند عملکرد مشابه پرچمداران فعلی را داشته باشد یا اگر اینتل قبل از انتشار آن را اصلاح کند ، عملکرد بهتری خواهد داشت ... نتیجه هیجان انگیزی نیست ، من اعتراف می کنم ، اما انتظار شما چیست؟

  آزمایش قدرت و دما نشان می دهد که این پردازنده تا چه اندازه ناتمام است: تحت بار Prime95 ، به طور همزمان مقدار بی سابقه ای از انرژی را برای یک هشتم مصرف کرد - پردازنده اصلی در حالی که به همان خوبی یک هسته شش هسته ای کار می کند. به نظر می رسد این نشان می دهد که BIOS و جدول ساعت بیش از حد محافظه کارانه نوشته شده اند (به عبارت دیگر ، می تواند ساعت بالاتر باشد).

  اساساً ، ما هیچ چیز یاد نگرفته ایم ، جز این که داوران مثل این است که شما را پیچانده اند. منتظر بررسی ما باشید که شامل داده های دقیق و نتیجه گیری معنی دار است.

خبرهای دیگر از سخت افزار