خبر

 • تک بورد - شایعات حاکی از آن است که Intel Desc Arc تا Q2 2022 به تعویق افتاده است ، ممکن است مدلهای لپ تاپ در وهله اول قرار گیرند

  شایعات حاکی از آن است که Intel Desc Arc تا Q2 2022 به تعویق افتاده است ، ممکن است مدلهای لپ تاپ در وهله اول قرار گیرند
  17 روز و 13 ساعت قبل

  شایعه: آخرین شایعات در مورد راه اندازی اولین خط کارت گرافیک بازی اینتل نشان می دهد که ممکن است کمی عقب بیفتد. مقصر اصلی هرگونه تاخیر ممکن است عدم قطعیت در زنجیره تامین باشد ، که می تواند ورود لپ تاپ یا انواع رومیزی را جداگانه عقب بیندازد.

  در حال حاضر ، سایت رسمی اینتل برای کارت های گرافیکی مجزا در آینده پنجره ای را برای سه ماهه اول سال آینده برای لپ تاپ ها و دسکتاپ ها بیان می کند. با این حال ، قانون مور یوتیوبر مور مرده است ، اما منابع او به او می گویند که این سنگ تمام نشده است. راه اندازی تا سه ماهه دوم سال 2022. آنها همچنین می گویند برخی از مدل های لپ تاپ می توانند قبل از آن وارد شوند ، احتمالاً در پنجره Q1 که اینتل در حال حاضر در وب سایت خود دارد. در مورد کارت های Arc ، منابع MLID به او گفتند که عامل اصلی x در تعیین تاریخ انتشار دقیق برای آنها نحوه عملکرد رانندگان صفحه نمایش است. منابع MLID اکنون می گویند درایورهای Arc اینتل به سرعت در حال پیشرفت هستند.

  https://techbord.com شایعات حاکی از آن است که کامپیوترهای رومیزی اینتل تا سه ماهه دوم سال 2022 به تعویق افتاده است ، ممکن است مدلهای لپ تاپ در وهله اول قرار بگیرند

  برعکس ، MLID ادعا می کند که در شرق آسیا دارای تماس هایی است که از شیوع Covid در کارخانجات در امتداد زنجیره تامین اینتل Arc خبر می دهد. اخیراً گزارش هایی مبنی بر بسته شدن Covid در مالزی منتشر شده است که مطمئناً به کمبود تراشه جهانی کمک نمی کند ، اما معلوم نیست که این موارد مربوط به Intel Arc باشد. بحران انرژی اخیر چین نیز می تواند یک عامل باشد. با این حال ، باید تاکید کرد که این محصولات به طور بالقوه شش ماه به پایان می رسد. خیلی چیزها می تواند در آن بازه زمانی تغییر کند.

  شایعات قبلی نشان می دهد که هنگام راه اندازی ، کارت گرافیک Intel Arc Alchemist رومیزی بالا می تواند به خوبی RTX 3070 Nvidia یا نزدیک به 3060 عمل کند. Ti مدل پایین تر ممکن است جایی در حدود GTX 1650 Max-Q باشد. مورد اخیر امیدوار کننده است که Intel Arc بتواند دسته های پایین تر GPU را که Nvidia و AMD آنها را کنار گذاشته اند هدف قرار دهد.

خبرهای دیگر از سخت افزار