techbord.com شایعات: انویدیا RTX 3080 Ti را به فوریه منتقل می کند زیرا Big Navi تهدید چندانی ندارد

شایعه سازی: مدتی است که شایعاتی در مورد RTX 3080 Ti می شنویم که بیشتر آنها حاکی از ورود آن در ژانویه است. اما آخرین حرف در مورد انگور این است که انویدیا این فشار را به فوریه برگردانده و به این شرکت اجازه می دهد تا روی بهبود عرضه کارت های فعلی خود تمرکز کند. همچنین به نظر می رسد نگرانی در مورد تهدید Big Navi علیه وانیل RTX 3080 بی اساس بوده است.

ماه گذشته شایعاتی درباره راه اندازی RTX 3080 Ti در ژانویه مطرح شد و این کارت یکی از چندین محصول منتشر نشده Ampere بود که هفته گذشته در لیست رانندگان OEM HP قرار گرفت. به گفته منابع VideoCardz ، آن زمان راه اندازی ژانویه به فوریه منتقل شده است ، ادعایی که توسط ایگور والوسک از آزمایشگاه Igor تکرار شد.

بخشی از دلیل تعویق این است که کارت های Big Navi AMD به همان اندازه نیستند همانطور که انویدیا از آن می ترسید ، یک رقیب برای RTX 3080 است. در تست ما ، Radeon RX 6800 XT با 1440p در 18 بازی فقط کمی جلوتر است ، در حالی که RTX 3080 با 4K کارت عملکرد بهتر است. حتی Radeon RX 6900 XT نیز با چند فریم در ثانیه سرعت بیشتری دارد. به همین ترتیب ، تیم سبز نیازی به عجله با RTX 3080 Ti احساس نمی کند ، که گفته می شود نسخه استاندارد VRAM را به دو گیگابایت GDDR6X دو برابر می کند - هر دو RX 6800 XT و 6900 XT دارای 16 گیگابایت GDDR6 هستند.

دلیل دیگر این اقدام می تواند مشکلات موجود بودن کارتهای آمپر باشد. انویدیا گفته است که این کمبودها تا فوریه 2021 ادامه خواهد داشت ، همان ماه که شایعه ورود RTX 3080 Ti است.

علاوه بر این ، هر دو نشریه معتقدند که دو نسخه RTX 3060 وجود دارد (6 گیگابایت و 12 گیگابایت) ) ، که هر دو در لیست HP بودند. نسخه قدرتمندتر آن قرار است بین 11 و 14 ژانویه ، همزمان با CES وارد شود ، در حالی که گفته می شود کارت 6 گیگابایتی در پایان ژانویه یا اوایل فوریه وارد بازار می شود. جالب اینجاست که تصور می شود آن مدل 6 گیگابایتی RTX 3060 زندگی را با نام RTX 3050 Ti قبل از نام تجاری جدید انویدیا آغاز کرده است.

شایعات: انویدیا RTX 3080 Ti را به فوریه منتقل می کند زیرا Big Navi تهدید چندانی ندارد
hardware/شایعات-انویدیا-rtx-3080-ti-را-به-فوریه-منتقل-می-کند-زیرا.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com نسخه جدید بازسازی System Dock Night Dive در تابستان امسال فرا می رسد ، اکنون نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید
techbord.com محققان استنفورد چهار دلیل اصلی
techbord.com Final Fantasy VII Remake برای PS5 به یک DLC ماجراجویی Yuffie و پیشرفت های گرافیکی اضافه می کند
techbord.com FCC یارانه باند پهن ماهانه 50 دلاری را برای خانوارهای کم درآمد تصویب می کند
techbord.com Hot Wheels Unleashed سپتامبر امسال برای رایانه ها و کنسول ها وارد می شود
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.