خبر

 • تک بورد - سیستم عامل Unlocked Oculus Go به طور رسمی منتشر شد

  سیستم عامل Unlocked Oculus Go به طور رسمی منتشر شد
  17 روز و 15 ساعت قبل

  چرا اهمیت دارد: روز پنجشنبه ، Oculus نسخه کاملاً قفل شده سیستم عامل هدست Oculus Go را منتشر کرد. این شرکت دیگر این مدل 2018 را ارائه نمی دهد ، بنابراین مناسب بود که به توسعه دهندگان اجازه دهیم هر کاری که می خواهند با آن انجام دهند.

  مدیر ارشد مشاوره Oculus جان کارمک (از شهرت نرم افزار id) در ابتدا برنامه های خود را برای انتشار نسخه بدون قفل سیستم عامل Oculus Go تا پایان ماه گذشته اعلام کرد. سرانجام این به روزرسانی این هفته انجام شد و دسترسی کامل به ریشه را فراهم کرد. کاربران قادر خواهند بود نسخه های سفارشی ویژگی های سطح سیستم یا در واقع کل سیستم عامل را ایجاد کنند. این انتشار همچنین بارگذاری برنامه ها و پایان دادن به نیاز فیس بوک Oculus Go را آسان تر می کند.

  در ماه سپتامبر ، Carmack گفت که این باعث افزایش طول عمر Oculus Go فراتر از هرگونه پشتیبانی رسمی از آن می شود.

  https://techbord.com سیستم عامل Unlocked Oculus Go به طور رسمی منتشر شد

  وی در توییتر گفت: "یک هدست کوچک بسته بندی شده به طور تصادفی که بیست سال آینده کشف می شود ، می تواند تا آخرین نسخه نرم افزار به روز شود." سیستم عامل باز شده فقط برای Oculus Go است. صفحه بارگیری هشدار می دهد که باز کردن قفل سیستم عامل برگشت پذیر نیست و دستگاه های قفل شده به روز رسانی از راه دور دریافت نخواهند کرد. راهنمای نصب توضیح می دهد که Oculus Go به روز شده دیگر فایل های مهم سیستم عامل را تأیید نمی کند و به کاربران این امکان را می دهد تا آنها را با هر چیزی که می خواهند جایگزین کنند. اولین هدست VR مستقل. برای کار نیازی به سخت افزار خارجی مانند رایانه سطح بالا نیست و آن را در رده مشابه Gear VR سامسونگ قرار می دهد.

خبرهای دیگر از سخت افزار