خبر

 • تک بورد - سیستم بازی کوچک قابل برنامه ریزی

  سیستم بازی کوچک قابل برنامه ریزی "Thumby" هدف Kickstarter خود را شکست می دهد
  22 روز و 13 ساعت قبل

  آیا ایده بازی های موبایلی را دوست دارید اما چیزی باهوش تر از نینتندو سوییچ ، Steam Deck یا حتی تلفن می خواهید؟ دستگاهی که تقریباً اندازه انگشت شست شما است چطور؟ این همان مفهومی است که به درستی Thumby نامیده می شود ، یک سیستم بازی مجهز به رزبری پای که تا 29 روز دیگر به هدف خود در Kickstarter رسیده است.

  Thumby ، که از TinyCircuits آمده است ، یک دستگاه 1.2 "X 0.7 " X 0.3 "است که از RP2040 SoC موجود در رزبری پای پیکو استفاده می کند. دارای 72 x 40 تک رنگ OLED ، بلندگوی Piezo ، 2 مگابایت فضای ذخیره سازی و باتری 40 میلی آمپری LiPo قابل شارژ که حدود 2 ساعت گیم پلی ارائه می دهد.

   https://techbord.com سیستم بازی قابل برنامه ریزی \ 'Thumby \' هدف Kickstarter خود را در هم می شکند

  صحبت از بازی ها ، Thumby با پنج عنوان به سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل از پیش بارگذاری شده است ، از جمله عناوین مشابه کلاسیک مار و سیارک ها ، همه با استفاده از D-pad 4 طرفه Game Boy و دو دکمه قابل پخش هستند. علاوه بر این ، می توانید آن را با استفاده از کابل Micro USB مخصوص دو طرفه برای برخی بازی های چند نفره به Thumby دیگر وصل کنید.

  احتمالاً جالب ترین جنبه Thumby این است که چگونه به کاربران اجازه می دهد بازی های خود را با استفاده از زبان برنامه نویسی MicroPython یا از طریق Arduino IDE ایجاد کنند. "ما " ابروهایی با کاربری آسان ایجاد کرده ایم er web IDE برای ترسیم تصاویر درون بازی و برنامه های بازی همه در یک برگه ، "می نویسد TinyCircuits. "تنها چیزی که برای شروع نیاز دارید Thumby ، یک کابل میکرو USB و یکی از مراحل آموزش بازی نویسی گام به گام ما است. "

   https://techbord.com سیستم بازی قابل برنامه ریزی \ 'Thumby \' هدف Kickstarter خود را در هم می شکند

  یکی دیگر از عناصر استقبال Thumby قیمت است. این فقط 19 دلار در رنگ خاکستری روشن کلاسیک است ، یا 24 دلار برای چیزی رنگی تر که همراه با جاکلیدی یادبود نیز ارائه می شود. Kickstarter در حال حاضر از بیش از 900 پشتیبان تقریباً 38000 دلار به دست آورده است ، هدف 15000 دلاری خود را پشت سر گذاشته و یک هدف کششی را باز کرده است که رنگ سوم مورد را باز می کند.

  Thumby قرار است در دسامبر 2021 برای حامیان پرندگان اولیه (که اکنون رفته است) ارسال شود. ) یا فوریه 2022 برای همه سطوح دیگر. هشدارها و هشدارهای معمول برای تأمین سرمایه جمعی اعمال می شود ، اگرچه شایان ذکر است که TinyCircuits سابقه ای در پروژه های موفق Kickstarter دارد که تقریباً یک دهه قبل است.

خبرهای دیگر از سخت افزار