techbord.com سگا به کنسول Dreamcast Mini اشاره می کند

چیزی که باید منتظر آن بود: شاید بیش از 155 میلیون واحد مانند PlayStation 2 فروخته نشده باشد ، یا به اندازه سیستم سرگرمی Nintendo مشهور نباشد ، اما صاحبان سابق به شما خواهند گفت که Dreamcast Sega یکی از بزرگترین کنسول های ساخته شده تا کنون است . اگر دستگاهی را که در اواخر سال 1999 راه اندازی شده بود به خوبی به یاد می آورید ، در اینجا برخی از اخبار هیجان انگیز را مشاهده کنید: سگا در نظر دارد یک دستگ

از زمان راه اندازی اولیه NES Classic در سال 2016 ، ما شاهد چندین شرکت در حال پریدن روی باند واگن برقی "کنسول مینی" بوده ایم. همه آنها به اندازه تلاش های نینتندو موفق نبوده اند - PlayStation Classic آنقدر فلاپ شد که قیمت 100 دلار آن تنها هفت ماه پس از انتشار به 25 دلار کاهش یافت - اما جنسیس مینی سگا از سال گذشته به عنوان یکی از بهترین نمونه ها از نحوه درست انجام دادن یک کنسول مینیاتوری. این شرکت همچنین یک Game Gear Micro ایجاد کرده است که اکنون فقط در ژاپن موجود است.

یوسوکه اوکوناری ، مدیر کوچک سگا ، در مصاحبه با مجله ژاپنی Famitsu (ترجمه شده توسط Siliconera) از دستگاه بعدی در خط یکپارچهسازی با سیستمعامل شرکت پرسید.

"من فکر می کنم برای دستگاه بعدی ، ما ممکن است با یک مفهوم نزدیک به Mega Drive Mini کار کنیم. ، این می تواند SG-1000 Mini یا Dreamcast Mini باشد ... "

 https://techbord. com اشاره سگا به کنسول Dreamcast Mini

SG-1000 است. به نظر نمی رسد.

SG-1000 یک کنسول fugly بود - اولین سگا برای بازار داخلی - که در 15 ژوئیه 1983 ، همان روزی که Nintendo راه اندازی شد ، عرضه محدودی داشت. Famicom در ژاپن. بعید به نظر می رسد که سگا نسخه مینیاتوری از دستگاهی را که افراد کمی از آن می دانند منتشر کند ، بنابراین به نظر می رسد Dreamcast Mini یک انتخاب آشکار باشد.

من به یاد می آورم که ساعت ها در Crazy Taxi ، Shenmue ، Jet Set Radio ، و سیمان کاملا گیج کننده بیست سال پیش. و علیرغم اینکه حتی طرفدار این ورزش نیستم ، فقط برای بازی در تنیس Virtua و دنباله آن یک Dreamcast Mini خریداری می کنم.

متأسفانه به نظر می رسد که مدتی منتظر خواهیم ماند قبل از اینكه دست به كار Dreamcast دوباره تصور كنیم.

"Game Gear Micro فقط در ژاپن در داخل کشور فروخته می شود. وقتی مورد بعدی را انجام می دهیم ، احساس می کنم که با نگاه کردن به پروژه دامنه آن بسیار بیشتر خواهد شد. جهان. بنابراین ما نمی توانیم آن را در این زمان یا سال دیگر یا دو سال بعد از Mega Drive Mini منتشر کنیم. ما نمی توانیم آن را به سرعت [بخندیم] ، "گفت Okunari.

سگا به کنسول Dreamcast Mini اشاره می کند
hardware/سگا-به-کنسول-dreamcast-mini-اشاره-می.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com نسخه جدید بازسازی System Dock Night Dive در تابستان امسال فرا می رسد ، اکنون نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید
techbord.com محققان استنفورد چهار دلیل اصلی
techbord.com Final Fantasy VII Remake برای PS5 به یک DLC ماجراجویی Yuffie و پیشرفت های گرافیکی اضافه می کند
techbord.com FCC یارانه باند پهن ماهانه 50 دلاری را برای خانوارهای کم درآمد تصویب می کند
techbord.com Hot Wheels Unleashed سپتامبر امسال برای رایانه ها و کنسول ها وارد می شود
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.