techbord.com سونی می گوید PSVR 2 سال دیگر فاصله ندارد

رو به جلو: چندی نگذشته بود که سونی توسعه PS5 را سال گذشته تأیید کرد ، شایعاتی در مورد معنای چنین کنسول قدرتمندی برای هدست VR بعدی این شرکت - که احتمالاً PSVR 2 نامیده می شود - منتشر شد. متأسفانه ، این روند ادامه دارد مدت زمان زیادی طول می کشد تا محصول واقعیت مجازی نسل بعدی را ببینیم.

جیم رایان ، مدیرعامل سونی در مصاحبه ای با واشنگتن پست گفت که این شرکت از VR منصرف نمی شود. "من فکر می کنم بیش از چند دقیقه با آینده VR فاصله داریم. PlayStation به VR اعتقاد دارد. سونی به VR اعتقاد دارد و ما قطعاً در برخی از نقاط آینده معتقدیم که VR یک ملفه معنی دار از سرگرمی تعاملی است. "

با این حال ، کسی که امیدوار است از PSVR 2 در سال آینده استفاده کند ناامید کننده است. رایان پیشنهاد می کند که ما اولین مورد را تا سال 2022 نمی بینیم. "آیا امسال خواهد بود؟ خیر. آیا سال آینده خواهد بود؟ نه. اما آیا در برخی از مراحل می آید؟ ما معتقدیم که. و ما از تمام تجربه ای که با PlayStation VR به دست آورده ایم بسیار راضی هستیم ، و ما مشتاقانه منتظریم ببینیم که در آینده کجا به ما منتقل می شود. به دارندگان فعلی هدست آن. می توانید یکی از این وب سایت ها را درخواست کنید.

سال گذشته ، ادعای نشت ادعا شده PSVR 2 بی سیم است ، دارای وضوح 2560 60 1440 ، نرخ تجدید 120 هرتز ، میدان دید 220 درجه و برای پنج ساعت قبل از نیاز به شارژ مجدد. ممکن است این نشت واقعی نبوده باشد ، اما برخی از مشخصات ، از جمله عنصر بی سیم و توانایی ردیابی چشم ، می تواند آن را به هدست نسل بعدی تبدیل کند - هر زمان که برسد.

سونی می گوید PSVR 2 سال دیگر فاصله ندارد
hardware/سونی-می-گوید-psvr-2-سال-دیگر-فاصله.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com شخصی تراشه M1 اپل را درون iMac قرار داده است
techbord.com FedEx 2 میلیارد دلار سرمایه گذاری خواهد کرد تا سال 2040 کاملاً خنثی از کربن باشد
techbord.com تلویزیون اپل با
techbord.com نتفلیکس سریع خنده ها را که یک خوراک کمدی به سبک TikTok برای مشترکان است ، راه اندازی می کند
techbord.com Bethesda یک درگاه DoR 3 PlayStation VR برای عرضه در تاریخ 29 مارس آماده کرده است
techbord.com Google قول داده است که سابقه مرور شما را به تبلیغ دهندگان متوقف کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.