techbord.com سونی می گوید PSVR 2 سال دیگر فاصله ندارد

رو به جلو: چندی نگذشته بود که سونی توسعه PS5 را سال گذشته تأیید کرد ، شایعاتی در مورد معنای چنین کنسول قدرتمندی برای هدست VR بعدی این شرکت - که احتمالاً PSVR 2 نامیده می شود - منتشر شد. متأسفانه ، این روند ادامه دارد مدت زمان زیادی طول می کشد تا محصول واقعیت مجازی نسل بعدی را ببینیم.

جیم رایان ، مدیرعامل سونی در مصاحبه ای با واشنگتن پست گفت که این شرکت از VR منصرف نمی شود. "من فکر می کنم بیش از چند دقیقه با آینده VR فاصله داریم. PlayStation به VR اعتقاد دارد. سونی به VR اعتقاد دارد و ما قطعاً در برخی از نقاط آینده معتقدیم که VR یک ملفه معنی دار از سرگرمی تعاملی است. "

با این حال ، کسی که امیدوار است از PSVR 2 در سال آینده استفاده کند ناامید کننده است. رایان پیشنهاد می کند که ما اولین مورد را تا سال 2022 نمی بینیم. "آیا امسال خواهد بود؟ خیر. آیا سال آینده خواهد بود؟ نه. اما آیا در برخی از مراحل می آید؟ ما معتقدیم که. و ما از تمام تجربه ای که با PlayStation VR به دست آورده ایم بسیار راضی هستیم ، و ما مشتاقانه منتظریم ببینیم که در آینده کجا به ما منتقل می شود. به دارندگان فعلی هدست آن. می توانید یکی از این وب سایت ها را درخواست کنید.

سال گذشته ، ادعای نشت ادعا شده PSVR 2 بی سیم است ، دارای وضوح 2560 60 1440 ، نرخ تجدید 120 هرتز ، میدان دید 220 درجه و برای پنج ساعت قبل از نیاز به شارژ مجدد. ممکن است این نشت واقعی نبوده باشد ، اما برخی از مشخصات ، از جمله عنصر بی سیم و توانایی ردیابی چشم ، می تواند آن را به هدست نسل بعدی تبدیل کند - هر زمان که برسد.

سونی می گوید PSVR 2 سال دیگر فاصله ندارد
hardware/سونی-می-گوید-psvr-2-سال-دیگر-فاصله.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com فقط بهترین معاملات فناوری Black Friday & Cyber ​​Monday
techbord.com به روزرسانی Microsoft Flight Simulator جزئیات بیشتری را به نشانه های ایالات متحده اضافه می کند
techbord.com IO Interactive با اینتل همکاری می کند تا Hitman 3 را برای پردازنده های دارای 8 هسته و بالاتر ارتقا دهد
techbord.com Rockstar بازی Red Dead Online را از اول دسامبر به عنوان یک بازی جداگانه به فروش می رساند
techbord.com یکپارچه اسرارآمیز فلز در صحرای یوتا پیدا شد
techbord.com Spotify بیش از 300000 رمز ورود کاربر را به دنبال نشت پایگاه داده خارجی بازنشانی می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.