خبر

 • تک بورد - سونی قصد دارد در اواخر سال جاری قفل قفل حافظه ذخیره سازی PlayStation 5 را باز کند

  سونی قصد دارد در اواخر سال جاری قفل قفل حافظه ذخیره سازی PlayStation 5 را باز کند
  14 ساعت و 27 دقیقه قبل

  چیزی که می توان منتظر آن بود: دو نوع انتظار برای PlayStation 5 سونی وجود داشته است. اول اینکه بدون پرداخت هزینه سنگین تر ، دست خود را به یکی برسانید و دوم اینکه می توانید حافظه داخلی کنسول را افزایش دهید شکاف یک درایو m.2 در خلیج انبساط. برای کسانی که در باشگاه اخیر هستند ، انتظار به زودی به پایان خواهد رسید زیرا طبق گزارشات سونی قصد دارد این قابلیت را از طریق به روزرسانی سیستم عامل که تابستان امس

  برخلاف مایکروسافت و فضای ذخیره سازی اختصاصی آن در سری X | S ، سونی با PlayStation 5 مسیر شخص ثالثی را طی کرد که به بازیکنان اجازه می دهد انواع گزینه های NVMe را انتخاب کنند تا زمانی که گواهی شده باشند برای استفاده.

  اگرچه چندین حافظه SSD m.2 موجود در بازار به احتمال زیاد معیارهای سازگاری Sony را برآورده می کند ، پشتیبانی واقعی سخت افزار در تابستان از طریق به روزرسانی سیستم عامل فعال می شود ، گزارش بلومبرگ. امکان گسترش فضای ذخیره سازی قابل استفاده 667 گیگابایتی کنسول در واقع در واقع اولین نسخه ارتقا یافته ای است که بسیاری از گیمرها منتظر آن هستند.

   https://techbord.com سونی قصد دارد در اواخر سال جاری قفل گسترش ذخیره سازی PlayStation 5 را باز کند

  سیستم عامل آینده همچنین به طرفداران خنک کننده PS5 اجازه چرخش می دهد در دورهای بالاتر اگرچه این قابلیت از قبل مشخص شده بود ، به محض ورود SSD شخص ثالث ، سونی احتمالاً سرعت فن را برای آدرس دهی حرارت افزایش می دهد.

  فقط چند ماه طول می کشد تا کاربران PS5 سرانجام قادر خواهد بود کتابخانه های بازی عظیم خود را بارگیری کند. با این حال ، این انتظار ناخوشایند کوچک در برابر تاخیر در بازی ، پوسته پوسته شدن و محدودیت های تولید است که احتمالاً برای مدت طولانی تری باقی خواهد ماند.

خبرهای دیگر از سخت افزار