techbord.com سونی سرعت فن PS5 را از طریق به روزرسانی سیستم عامل تغییر می دهد

غول پیکر PS5 سونی و ریزش سخت افزاری اخیر آن به طور بالقوه نگرانی های خنک کننده بسیاری از گیمرها را کاهش می دهد که مشتاقانه منتظر آتش زدن کنسول خود در طی چند هفته هستند. سونی علاوه بر استفاده از فلز مایع ، هیت سینک بزرگ و منافذ هوا که در کل کنسول فلفل خورده است ، نشان داده است که همچنین داده های مربوط به عملکرد حرارتی PS5 را جمع آوری کرده و فن خنک کننده بزرگ 120 میلی متری کنسول را تنظیم می کند. با

برای طرفداران PlayStation ، بدون شک سونی نسخه Flight Simulator مدیریت حرارتی آن در PS4 ، به ویژه مدل Pro با صدای معروف موتور جت آن بود. با این وجود بعید است که PS5 این تجربه را تکرار کند ، خصوصاً با تمام سخت افزارهای بهینه سازی شده برای گرما که حتی پس از استفاده طولانی مدت تحت سکوت تقریباً ساکت است.

قطره قطره شدن اخیر PS5 در Sony اقدامات جالبی که برای رفع عملکرد اتلاف حرارت کنسول انجام شد. ما شاهد استفاده از فلز مایع برای SoC بودیم که به گفته معاون مهندسی سونی ، Yasuhiro Ootori ، "برای اطمینان از عملکرد طولانی مدت ، پایدار و خنک کننده بالا" انجام شد. همچنین به کمک عظیم هیت سینک مس-آلومینیوم و منافذ زیادی از هوا در اطراف نمای بیرونی بزرگ کنسول.

https://techbord. com سونی سرعت فن PS5 را از طریق به روزرسانی سیستم عامل تغییر خواهد داد

آنچه در نهایت منجر به رد پای قابل توجه PS5 شد ، فن خنک کننده دو طرفه با قطر 120 میلی متر و ضخامت 45 میلی متر است. در مصاحبه ای با سایت بازی ژاپنی 4Gamer ، یاسوهیرو اوتوری گفت که سونی همچنین می تواند سرعت فن PS5 را با به روزرسانی سیستم عامل آینده تنظیم کند.

فن ، به گفته Ootori ، از داده های سه درجه حرارت استفاده می کند سنسورها روی صفحه اصلی قرار دارند و با ورود بازی های PS5 ، سونی اطلاعات مربوط به عملکرد حرارتی کنسول را برای هر عنوان جمع آوری می کند و می تواند از طریق به روزرسانی های آنلاین پارامترهای کنترل فن را تغییر دهد تا اتلاف حرارت بهینه باشد. اگر یک بازی طاقت فرسا برای مدت زمان طولانی کنسول را تحت فشار قرار دهد ، Ootori خاطرنشان می کند که دور فن برای افزایش خنک شدن در ازای سکوت افزایش می یابد.

با بسیاری از بازی های شخص اول و سوم در حال حاضر برای PS5 در حال تولید است ، سونی همچنین می تواند با توسعه دهندگان برای ایجاد مشخصات حرارتی / حرارتی برای بازی های خود کار کند تا مشکلات را از قبل حل کند و سپس هر زمان که عنوان اصلی در دسترس است ، به روزرسانی سیستم عامل برای دارندگان PS5 در سراسر جهان صادر کند کنسول.

سونی سرعت فن PS5 را از طریق به روزرسانی سیستم عامل تغییر می دهد
hardware/سونی-سرعت-فن-ps5-را-از-طریق-به-روزرسانی-سیستم-عامل-تغییر.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Texas AG از Google برای کج کردن مقیاس های تبلیغاتی به سود فیس بوک پیشی می گیرد
techbord.com فورد برای انجام
techbord.com این مچ بند به شما اجازه می دهد دوستان ، خانواده و حتی رئیسان روحیه شما را کنترل کنند
techbord.com وسیله نقلیه مفهومی نیسان کار از راه دور را به حد نهایت می رساند
techbord.com سامسونگ تأیید می کند که شارژرها و هدفون های دستگاه های آینده را به تدریج از بین می برد
techbord.com 10 GPU برتر AMD در همه زمان ها
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.