خبر

 • تک بورد - سوئیچ جدید بسته بندی شده OLED و پشتیبانی از DLSS می تواند در ماه سپتامبر و پس از اعلامیه قبل از E3 وارد شود

  سوئیچ جدید بسته بندی شده OLED و پشتیبانی از DLSS می تواند در ماه سپتامبر و پس از اعلامیه قبل از E3 وارد شود
  17 روز و 17 ساعت قبل

  شایعه سازی: بر اساس گزارش جدید ، مدل جدید سوئیچ که مدت هاست شایعه شده است و دارای صفحه نمایش بزرگتر و OLED است و قادر به تولید رزولوشن 4K است ، قرار است ماه سپتامبر وارد بازار شود. نینتندو قصد دارد به زودی در ماه جولای تولید نسخه دستی ارتقا یافته را آغاز کند و ما می توانیم اعلامیه رسمی آن را در آستانه E3 که از 12 ژوئن آغاز می شود ، مشاهده کنیم.

  تاریخ ساخت و انتشار از یک گزارش بلومبرگ استناد می کند که به افراد آشنا به این موضوع استناد می کند. این نشریه می نویسد كه اعلامیه قبل از E3 به ناشران شخص ثالث اجازه می دهد تا بازی های در حال اجرا با دستگاه جدید را در این نمایشگاه به نمایش بگذارند كه امسال تجربه مجازی قابل دسترسی از طریق پورتال یا برنامه آنلاین خواهد بود.

  برخی از تحلیلگران بر این باور بودند که سوییچ جدید سال گذشته وارد بازار می شود ، اما نینتندو تأیید کرد که در سال 2020 به بازار نمی آید. شایعات مربوط به نسخه به روز شده و قدرتمندتر ، جدیدترین گزارش به یک صفحه نمایش 7 اینچی 720p OLED و پشتیبانی از فناوری DLSS انویدیا اشاره دارد که به آن امکان می دهد تصاویر با کیفیت 4K را هنگام اتصال به صفحه UHD تولید کند. همچنین انتظار می رود گرانتر از مدل فعلی 299 دلار باشد. برخی قیمت MSRP را 399 دلار اعلام کردند ، هرچند 349 دلار بیشتر به نظر می رسد.

  در مورد نام سوئیچ جدید حدس و گمان های زیادی زده شده است که به گفته بلومبرگ فقط برای افراد معدودی در نینتندو شناخته شده است. Switch Pro ، Super Switch یا حتی Switch 2 ، برخی از پیشنهادات بالقوه ارائه شده هستند. به نظر می رسد Super Switch یک شرط بندی خوب است ، به ویژه اینکه 2021 سی امین سالگرد راه اندازی سیستم Super Entertainment Entertainment اصلی است.

  بزرگترین مشکلی که نینتندو با آن روبرو خواهد شد ، کمبود تراشه است. تأمین کنندگان می گویند اطمینان دارند که می توانند سفارشات شرکت را برآورده کنند ، و این که اجزای جدید سوییچ به اندازه مورد نیاز کنسول های رقبای آن به نفع نینتندو نیستند. با این وجود هنوز هیچ تضمینی وجود ندارد که کمبودهایی را شاهد نباشیم.

خبرهای دیگر از سخت افزار