techbord.com سری AMD Radeon RX 6800 در حال حاضر موجود نیست ، کارتهای فروش میکرو مرکز فقط در فروشگاه است

چه اتفاقی افتاده؟ آنچه برای هیچ کس تعجب آور نیست ، خرده فروشان و تولیدکنندگان سری Radeon RX 6800 AMD نسبت به محدودیت سهام بسیار محدود در هنگام راه اندازی هشدار می دهند. در زمان نوشتن این کارتها بیست دقیقه پیش به فروش رسید ، اما به نظر می رسد که آنها قبلاً در همه سایتهای خرده فروشی آنلاین فروخته شده اند ، اگرچه ممکن است بتوانید در Microcenter یکی از آنها را بدست آورید که فقط آنها را در فروشگاه می ف

در حالی که بسیاری از محصولات بازی در این فصل - سری Xbox S / PS ، PS5 و RTX 3000 سری - همه توسط ربات های محدود سهام و رنج آور مخدوش شده اند ، فرانک آزور از AMD در ماه سپتامبر گفت که محصولات Radeon RX 6000 به سرنوشت مشابهی دچار نخواهند شد. وی حتی شرط 10 دلار یک کاربر توییتر را پذیرفت که این یک راه اندازی کاغذی است.

به نظر می رسد که ممکن است آزور مجبور شود کیف پول خود را بیرون بکشد. RX 6800 و 6800 XT به عنوان موجودی وجود ندارد یا در بسیاری از فروشگاه های خرده فروش آنلاین از جمله Newegg ، Amazon ، Walmart و سایت خود AMD وجود ندارد.

برای کسانی که مایل به شجاعت هستند همه گیر شده و یکی از کارت ها را از یک فروشگاه آجر و ملات خریداری کنید ، Microcenter در حال فروش سری Radeon RX 6800 فقط در مراکز فروش فیزیکی خود است - هیچ کدام به صورت آنلاین فروخته نمی شوند. مردم از دیروز در برخی مکان ها اردو زده اند ، احتمالاً به این دلیل که این شرکت هشدار داده است که مقدار سهام "در هنگام راه اندازی بسیار محدود خواهد شد". با این حال ، گفته می شود که محموله های اضافی GPU در روز راه اندازی و روزهای بعدی انتظار می رود ( با تشکر ، Videocardz).

https://techbord.com سری AMD Radeon RX 6800 از قبل موجود نیست ، میکرو مرکز فروش کارت فقط در فروشگاه

مورد دیگری که نباید مردم را شگفت زده کند تعداد کارتهای موجود در eBay است که گرانترین آنها تاکنون 2299 دلار است. Radeon RX 6800 XT دارای $ 650 MSRP است.

تاریخ عرضه کارتهای سفارشی سری RX 6800 25 نوامبر است ، اگرچه انتظار می رود در عرض چند ثانیه نیز ناپدید شوند ، همانطور که بدون شک در مورد این مورد اتفاق خواهد افتاد. Radeon RX 6900 XT هنگام ورود به 8 دسامبر.

ما در بررسی خود نمره 90 را به Radeon RX 6800 XT دادیم. اطمینان حاصل کنید که مقاله کامل ، از جمله تمام معیارها را در اینجا بررسی کنید.

سری AMD Radeon RX 6800 در حال حاضر موجود نیست ، کارتهای فروش میکرو مرکز فقط در فروشگاه است
hardware/سری-amd-radeon-rx-6800-در-حال-حاضر-موجود-نیست-کارتهای-فروش.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com قاضی دادگاه منطقه به والو دستور می دهد داده های فروش بخار را به اپل تحویل دهد
techbord.com ترفند تازه کشف شده iOS 14 باعث می شود برنامه ها مجدداً مرتب شوند
techbord.com BioWare برای متمرکز کردن روی جلوه های بعدی Mass Effect و Dragon Age ، توسعه Anthem Next را متوقف می کند
techbord.com CD Projekt Red پس از حمله باج افزار ، وصله Cyberpunk 2077 v1.2 را به تأخیر می اندازد
techbord.com انویدیا با قیمت 329 دلار RTX 3060 با قابلیت دسترسی مشکوک وارد بازار می شود
techbord.com هدف مشارکت اپل را گسترش می دهد ، فروشگاه های کوچک فروشگاه ها را باز می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.