خبر

 • تک بورد - سری پردازنده‌های گرافیکی انویدیا RTX 4000 ممکن است در اوایل تابستان آینده عرضه شوند

  سری پردازنده‌های گرافیکی انویدیا RTX 4000 ممکن است در اوایل تابستان آینده عرضه شوند
  27 روز و 9 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: با توجه به کمیاب بودن آنها هنوز باورش سخت است، اما تقویم تأیید می کند که کارت های گرافیک سری RTX 30 انویدیا بیش از یک سال پیش عرضه شدند. با این حال، نمایش باید ادامه داشته باشد، و برای Nvidia که به معنای توسعه و عرضه بعدی کارت‌های RTX نسل بعدی آن است، این که آیا این کارت‌ها برای گیمرها خوب هستند یا برای ماینرها، یک سوال کاملا متفاوت است.

  PCGamesN اخیراً توییتی از افشاگر سخت‌افزار kopite7kimi در مورد این موضوع را برجسته کرده است که نشان می‌دهد نسل جدیدی از کارت‌های انویدیا - یعنی 4090، 4080 و 4070 - می‌توانند در سه ماهه سوم سال 2022 ظاهر شوند. مشخص نیست که آیا این بازه زمانی برای اعلام کارت‌ها یا عرضه واقعی آن‌ها خواهد بود.

  شایعه‌های قبلی حاکی از تاریخ عرضه در اکتبر 2022 برای جانشین Nvidia Ampere با اسم رمز Lovelace بود. با فرض صحت آخرین شایعه، ممکن است انویدیا نقشه راه خود را حداقل چند ماه تغییر داده باشد.

  اگر هیچ چیز دیگری نباشد، در سه ماهه سوم سال 2022 شاهد 4090، 4080 و 4070 خواهیم بود. فکر نمی‌کنم این اطلاعات جدیدی باشد.

  — kopite7kimi (@kopite7kimi) 8 نوامبر 2021

  انتظار می‌رود کارت‌های Lovelace انویدیا بر اساس فرآیند گره N5 TSMC ساخته شوند و می‌توانند دو برابر عملکرد کارت های سری 30 موجود، البته به قیمت مصرف انرژی بیشتر. یکی دیگر از افشاگران معروف، Greymon55، اخیرا اشاره کرد که پردازنده‌های گرافیکی نسل بعدی می‌توانند قدرت دو برابری کارت‌های امروزی را داشته باشند. اگر درست باشد، ممکن است نیاز باشد برای منبع تغذیه جدید بودجه نیز در نظر بگیرید، اگر واحد فعلی آنها به وظیفه خود عمل نکند.

  در ماه اکتبر، گزارش‌هایی مبنی بر به‌روزرسانی سری 30 منتشر شد که گفته می‌شود در این دستگاه وجود دارد. آثار. برخی از نسخه‌های جدید کارت‌های موجود با حافظه بیشتر مورد استقبال قرار می‌گیرند، اما من مطمئن هستم که دیگران نیز با خوشحالی دوست دارند مجموعه موجود را برای خرید در MSRP مورد نظر خود ببینند.

خبرهای دیگر از سخت افزار