خبر

 • تک بورد - سخنرانی CES 2021 اینتل از ساعت 1 PM PST / 4 PM ET شروع می شود. در اینجا آنچه انتظار می رود و نحوه تماشای آن وجود دارد

  سخنرانی CES 2021 اینتل از ساعت 1 PM PST / 4 PM ET شروع می شود. در اینجا آنچه انتظار می رود و نحوه تماشای آن وجود دارد
  چند ثانیه قبل

  اینتل یکی از بسیاری از غول های فناوری است که در CES مجازی امسال کلید اصلی ارائه می دهد. ارائه Chipzilla ، با نام "بیشتر با قدرت محاسبات بیشتر کار کنید" ، در ساعت 1 PM PST / 4 PM ET آغاز می شود.

  شما می توانید این رویداد را در اتاق خبر اینتل مشاهده کنید. این شرکت هنوز صفحه اختصاصی اضافه نکرده است - ما این مقاله را به روز خواهیم کرد.

  در مورد آنچه که قرار است اعلام شود ، اکثر مردم امیدوارند چیزی درباره نسل یازدهم این شرکت بشنوند. پردازنده های رومیزی Rocket Lake-S. گفته می شود این تراشه ها در ماه مارس منتشر می شوند ، بنابراین انتظار می رود اینتل امروز قبل از میزبانی یک رویداد اختصاصی نزدیک به تاریخ عرضه ، جزئیات زیادی را درز کند.

  ما همچنین انتظار داریم اینتل مادربردهای چیپست سری 500 خود را معرفی کند. اینها در نهایت با ارائه پشتیبانی از PCIe 4.0 به شرکت در مقابله با AMD کمک می کنند. آنها از یک سوکت LGA1200 بهره می برند ، بنابراین هر دو تراشه نسل 10 Comet Lake-S و Rocket Lake-S با تخته ها کار می کنند - دومی نیز در موبو های سری 400 قرار می گیرد. هفته گذشته اینتل در آماده سازی ورود خود ، مادربردهای چیپست سری 300 از جمله H310 ، H370 ، Z370 و Z390 را متوقف کرد.

  در جای دیگر ، اینتل همچنین شایعه شده است که از جدیدترین پردازنده های Intel Core vPro خود برای لپ تاپ های تجاری ، همراه با برخی پردازنده های موبایل جدید برای مصرف کنندگان رونمایی می کند و ما می توانیم اطلاعات بیشتری در مورد آن کسب کنیم کارت های گرافیک Xe. از شنیدن پیشرفت AI و 5G تعجب نکنید ، در حالی که بخش رانندگی مستقل خود ، Mobileye ، کلیدهای اصلی خود را اختصاص داده است. این یک ارائه 30 دقیقه ای است ، بنابراین انتظار افشای زیادی نداشته باشید.

خبرهای دیگر از سخت افزار