خبر

 • تک بورد - سخنرانی AMD Computex 2021 را اینجا ساعت 7:00 PT / 10:00 ET مشاهده کنید

  سخنرانی AMD Computex 2021 را اینجا ساعت 7:00 PT / 10:00 ET مشاهده کنید
  13 روز و 15 ساعت قبل

  چیزی که می توان منتظر آن بود: مدیرعامل دکتر لیزا سو چند ساعت دیگر میزبان سخنرانی AMD\'s Computex 2021 است و می توانید همه چیز را در اینجا تماشا کنید. ما انتظار داریم اعلامیه های زیادی در رابطه با بازی و محصولات پیشرفته رایانه ای آن ، از جمله سری موبایل Radeon RX 6000 ، پردازنده های جدید Threadripper و نقشه های راه برای رونمایی های آینده Ryzen منتشر شود.

  ارائه AMD با عنوان "AMD Accelerating - The High-Performance Computing Ecosystem" حاکی از آن است که یکی از اصلی ترین موارد پردازنده های Threadripper مبتنی بر Zen 3 ، با نام رمز Chagall ، است که ما داریم همه پیش بینی کرده اند.

  "در COMPUTEX | مدیرعامل AMD Keynote ، دکتر لیزا سو ، چشم انداز AMD را برای آینده محاسبات ، از جمله جزئیات تصویب روزافزون پردازشگرهای AMD با محاسبه عملکرد بالا و راه حلهای گرافیکی ، ساخته شده برای علاقه مندان به رایانه و گیمرها ، به اشتراک خواهد گذاشت.

  سخنرانی اصلی احتمالاً از جزئیات مربوط به نسخه موبایل Radeon RX 6000 آینده رونمایی خواهد کرد. پرچمدار Navi 22-based Radeon RX 6800M ، که قبلاً در لپ تاپ ایسوس ROG Strix G15 ظاهر شده است ، می تواند بازگشت AMD به بازار پردازنده های گرافیکی پیشرفته همراه باشد.

  خط" آینده محاسبات "احتمالاً به نقشه های AMD اشاره دارد. هفته گذشته آنچه را که ادعا می شود بخشی از آن است که پردازنده های دسک تاپ Ryzen 8000 (Granite Ridge) و موبایل (Strix point) مبتنی بر ذن را نشان می دهد ، ساخته شده بر اساس روند 3nm TSMC. ما همچنین شنیده ایم که Zen 5 مانند Zen 4 از سوکت AM5 استفاده می کند که از طرح آرایه شبکه پین ​​ترجیحی AMD (PGA) به همان طرح آرایه شبکه زمینی (LGA) مورد علاقه Intel برای اکثر تراشه های خود تغییر می یابد.

  AMD همچنین می تواند برنامه های GPU آینده خود را از جمله Navi 23 و نسل بعدی معماری RDNA 3 نشان دهد. بعداً مطمئن شوید که برای آگاهی از آن تنظیم کنید.

خبرهای دیگر از سخت افزار