techbord.com سامسونگ مجموعه کارت های SD جدید PRO Plus و EVO Plus را برای سازندگان محتوا راه اندازی می کند

عکاسان ، وبلاگ نویسان و سینماگران با بودجه ممکن است بخواهند نگاهی به جدیدترین کارتهای SD کاملاً سامسونگ بیندازند. هر دو سری PRO Plus و EVO Plus از چهار SKU متغیر از 32 گیگابایت تا 256 گیگابایت تشکیل شده اند ، همه مدل ها در کلاس U3 طبقه 10 طبقه بندی شده اند ، به جز U1 کلاس 10 32 گیگابایتی EVO Plus. سری دوم با قیمت 6.99 دلار شروع و تا 39.99 دلار افزایش می یابد ، در حالی که 32 گیگابایت PRO Plus با 9.

ما هنوز شاهد ورود کارتهای ذخیره سازی SD Express مبتنی بر PCIe 4.0 نیستیم که واقعاً زندگی سازندگان محتوا را آسان تر خواهد کرد. با این حال ، سامسونگ با کارت های SD جدید UHS-1 سری PRO Plus و EVO Plus خود ، جمعیت 4K UHD و 1080p را هدف قرار داده است.

مجموعه PRO Plus با مدل 32 گیگابایتی SDHC شروع می شود که توانایی آن را دارد. از 100 مگابایت در ثانیه می خواند و 60 مگابایت در ثانیه می نویسد. سه نوع باقیمانده (64 گیگابایت ، 128 گیگابایت و 256 گیگابایت) نیز سرعت خواندن یکسانی دارند اما سرعت نوشتن را تا 90 مگابایت بر ثانیه افزایش می دهند. سامسونگ خاطرنشان می کند که این عملکرد باید ضبط ویدئو 4K UHD بدون نقص و عکسبرداری های فوری را انجام دهد.

https://techbord.com سامسونگ مجموعه جدید کارت های SD PRO Plus و EVO Plus را برای سازندگان محتوا راه اندازی می کند

از طرف دیگر ، سری EVO Plus نرخ انتقال داده ثابت تا 100 مگابایت بر ثانیه را در همه مدل ها ارائه می دهد ، که طبق گفته سامسونگ ، پخش صاف حتی هنگام ویرایش محتوای 4K و 1080p را نیز امکان پذیر می کند. خریداران هر دو سری کارتهای SD همچنین باید از دوام بالایی برخوردار باشند زیرا همه آنها از "هفت ضد" محافظت سامسونگ در برابر آب ، دما ، اشعه ایکس ، آهن ربا ، ضربه ، قطره های تصادفی و ساییدگی برخوردار هستند.

ماندگاری آنها به این معنی است که این کارتهای SD با ضمانت 10 ساله چشمگیر پشتیبانی می شوند. ارسال همه مدل های سری PRO Plus و EVO Plus هفته آینده آغاز خواهد شد ، به جز انواع 32 GB و 64 GB PRO Plus که ماه آینده وارد می شوند.

سامسونگ مجموعه کارت های SD جدید PRO Plus و EVO Plus را برای سازندگان محتوا راه اندازی می کند
hardware/سامسونگ-مجموعه-کارت-های-sd-جدید-pro-plus-و-evo-plus-را.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com نهاد ناظر اتحادیه اروپا خواستار تحقیق در مورد مسئله دائمی نرمافزار Joy-Con است
techbord.com لیست کامل گزینه های جایگزین برای همه محصولات Google
techbord.com آخرین زنگ ویدئویی Ring's کوچکترین و مقرون به صرفه ترین در حال حاضر است
techbord.com کارل پی ، بنیانگذار وان پلاس ، استارت آپ فناوری را با نام Nothing راه اندازی می کند
techbord.com فایرفاکس 85 از راه می رسد و Flash را از بین می برد و در برابر ابر کوکی ها محافظت می کند
techbord.com فضاپیمای ناسا حامل نمونه اولیه مواد سیارکی برای سفر به زمین است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.