خبر

 • تک بورد - سامسونگ در حال تعویض قطعات در SSD های 970 Evo Plus و عملکرد خرابکارانه است

  سامسونگ در حال تعویض قطعات در SSD های 970 Evo Plus و عملکرد خرابکارانه است
  22 روز و 11 ساعت قبل

  سامسونگ در حال تغییر مدل کنترلر استفاده شده در SSD های 970 Evo Plus خود بدون به روز رسانی مشخصات عمومی یا انتشار پیامدهای عملکرد است. دیدن چیزی غم انگیز است ، با توجه به جایگاه احترام زیادی که سالهاست تلاش های آنها انجام می شود.

  "جدید" 970 Evo Plus ابتدا توسط یک کانال چینی YouTube آزمایش شد (اگر می خواهید تماشا کنید ویدئوی آن تحت عنوان دارای زیرنویس انگلیسی است). مشخص نیست که مدل جدید مختص چین یا آسیا است یا در سراسر جهان توزیع می شود.

  تنها ویژگی متمایز آن یک کنترلر با مارک Elpis است ، به جای Phoenix. درایوها از نظر ظاهری تقریباً شبیه به هم هستند و برچسب آنها دقیقاً یکسان است - 970 Evo Plus 1TB - تنها با یک تفاوت کوچک در شماره قسمت که درایوها را از لحاظ فنی متفاوت نشان می دهد: MZVLB1T0HBLR روی برچسب بالای درایو MZVL21T0HBLU می شود .

  تا آنجا که ما می دانیم ، شماره قطعه روی بسته نیست ، بنابراین نمی توانید آنها را از این طریق تشخیص دهید. هر چند بسته بندی متفاوت است. جعبه اصلی جهت افقی دارد ، در حالی که جعبه جدید به صورت عمودی قرار دارد. و برچسب روی کنترلر در تصویر درایو در جلوی جعبه جدید مبهم شده است که چیزی شبیه اعتراف به گناه است.

   https://techbord.com سامسونگ در حال تغییر قطعات در SSD های 970 Evo Plus خود و خرابکاری در عملکرد

  اعتبار عکس: 玩 客

  از نظر عملکرد ، درایو جدید برای اکثر کاربران بدتر نخواهد بود. اما دارای نقاط قوت و ضعف متفاوتی می باشد. در سایر معیارهای مصنوعی آنها ضربات خود را معامله کردند ، اگرچه تفاوت بین آنها جزئی بود. سرعت خواندن آنها تقریباً یکسان بود.

  تفاوتهای واقعی بین این دو در حین بارگذاری مداوم ظاهر می شود. در آزمایش کپی مصنوعی 200 گیگابایت ، درایو اصلی تا 1.8 گیگابایت بر ثانیه تا 40 گیگابایت کار می کرد ، سپس به 1.5 گیگابایت بر ثانیه کاهش یافت. درایو جدید با 2.6 گیگابایت بر ثانیه شروع شد و قبل از آن به 0.8 گیگابایت بر ثانیه در 115 گیگابایت کاهش یافت. به درایو اصلی در حدود 15 درصد راه را به 1.5 گیگابایت بر ثانیه کاهش داد. درایو جدید به طور مداوم تا 2.2 گیگابایت بر ثانیه کاهش یافت و در 80 درصد راه به طور ناگهانی به 0.8 گیگابایت بر ثانیه کاهش یافت. در نهایت ، زمان دو درایو برای کپی فایل 155 گیگابایتی طول کشید.

  در سمت چپ اصل و در سمت راست مدل جدید قرار دارد.

  https://techbord.com سامسونگ در حال تغییر قطعات در SSD های 970 Evo Plus خود و خرابکاری در عملکرد

  اعتبار: 潮 玩 客

  با توجه به نتایج بنچمارک ، سامسونگ حافظه SLC جدید 970 را سه برابر کرده است تا کنترلر کندتر جبران شود. این بدترین راه حل نیست ، اما با پر شدن درایو کارایی کمتری خواهد داشت.

  دومین مشکل احتمالی درایو جدید خروجی حرارتی است. در طول معیارها ، که مسلماً بسیار افراطی هستند ، کنترل کننده Elpis در دمای 100 درجه سانتی گراد قرار گرفت. کنترلر ققنوس در دهه هشتاد پایین راحت تر بود.

  اگرچه SSD جدید 970 Evo بد نیست ، اما این خوب نیست که سامسونگ از نظرات و شهرت 970 اصلی برای فروش نسخه جدید استفاده کند. آنها اساساً محصولات متفاوتی هستند که برای موارد استفاده متفاوت مناسب هستند و باید با تغییر نام مشخص می شد.

  وسترن دیجیتال که تصور می شود نتیجه کمبود تراشه باشد ، اخیراً در حال تغییر فلش NAND است. در یکی از SSD های مقرون به صرفه خود با نسخه درجه پایین که نسبت به نسخه قبلی عملکرد ضعیف تری دارد-یک رفتار گمراه کننده ناگوار که به آرامی به یک روند تبدیل می شود.

خبرهای دیگر از سخت افزار