خبر

 • تک بورد - سامسونگ به زودی SSD های 2 ترابایتی 980 Pro با ظرفیت بالاتر را در انگلیس ارائه می دهد

  سامسونگ به زودی SSD های 2 ترابایتی 980 Pro با ظرفیت بالاتر را در انگلیس ارائه می دهد
  17 روز و 19 ساعت قبل

  معاملات جمعه سیاه و دوشنبه سایبری سرانجام رو به پایان است و سازندگان سخت افزار توجه خود را به معرفی محصولات جدید معطوف کرده اند. امروز ، سامسونگ فاش کرد که SSD فوق العاده سریع 980 Pro NVMe M.2 خود دارای یک نسخه بزرگ ذخیره سازی است. از همین حالا ، مشتریان انگلستان می توانند نسخه های 2 ترابایتی - دو برابر حداکثر ظرفیت فعلی 980 طرفدار - درایو را که قرار است در ژانویه ارسال شود ، پیش خرید کنند.

  البته ، نسخه 2 ترابایتی دستگاه ارزان نخواهد شد. به خصوص با معاملات دوشنبه سایبری و جمعه سیاه که قبلاً ذکر شد ، خارج از تصویر است. اگر اکنون می خواهید یکی را گیر بیاورید ، تمام قیمت 455.99 پوند را پرداخت خواهید کرد که به 600 دلار تبدیل می شود. با این حال ، باید توجه داشته باشیم که تبدیل ارز خالص همیشه یک روش قابل اعتماد برای اندازه گیری قیمت های منطقه ای نیست.

  از آنجا که 1TB 980 Pro با تمام مشخصات یکسان) فقط حدود 230 دلار هزینه دارد ، انتظار داریم مدل 2 ترابایتی تقریباً دو برابر این قیمت باشد ، بنابراین شاید در حدود 470 تا 500 دلار باشد.

  صرف نظر از این ، سامسونگ خاطرنشان می کند که 980 Pro اولین درایو PCIe 4.0 مصرف کننده است که برای گرافیک طراحی شده است بازیهای فشرده "و " برنامه های کاربردی سنگین. "با رابط PCIe 3.0 NVMe سازگار است و مدلهای با ظرفیت پایین دارای سرعت خواندن تا 3500 مگابایت بر ثانیه و سرعت نوشتن تا 2،700 مگابایت در ثانیه هستند. s.

  https://techbord.com سامسونگ به زودی SSD های 2 ترابایتی 980 Pro با ظرفیت بالاتر را در انگلیس ارائه می دهد

  ما" مدل های با ظرفیت پایین "را مشخص می کنیم زیرا سامسونگ در لیست 2TB 980 Pro فقط سرعت خواندن / نوشتن" TBA MB / sec Seq. "را لیست می کند که بدیهی است اینگونه نیست بسیار دقیق. با این حال ، تقریباً مطمئناً عملکرد از زیر انواع ارزان قیمت پایین نخواهد آمد ، بنابراین مطمئن باشید که اگر یکی از اینها را بدست آورید ، هنوز یک ذخیره سازی سریع را تجربه خواهید کرد.

  اگر می خواهید از قبل استفاده کنید هم اکنون 2TB 980 Pro سفارش دهید ، می توانید این کار را از طریق Scan انجام دهید. هنگامی که درایو شروع به حمل و نقل می کند ، سایت نوید سرعت تحویل 1-5 روزه را می دهد و در صورت بروز مشکل ، تعویض 48 ساعته را انجام می دهید.

خبرهای دیگر از سخت افزار