خبر

 • تک بورد - سامسونگ به دنبال ساخت یک کارخانه تولید تراشه 17 میلیارد دلاری در تگزاس است

  سامسونگ به دنبال ساخت یک کارخانه تولید تراشه 17 میلیارد دلاری در تگزاس است
  16 روز و 7 ساعت قبل

  تقاضای نیمه هادی در حال افزایش است و کمبود مداوم تراشه ها شرکت ها و دولت ها را وادار کرده است تا مبالغ هنگفتی را برای ایجاد قابلیت های تولید در خارج از آسیا سرمایه گذاری کنند. سامسونگ برنامه های بزرگی برای تسخیر نیمه رساناها و دیگر صنایع کلیدی دارد و 205 میلیارد دلار برای این اهداف هزینه خواهد کرد. 17 میلیارد دلار از این بودجه صرف ساخت کارخانه تراشه جدید در ایالات متحده می شود ، به احتمال زیاد در

  در اوایل این هفته ، رویترز گزارش داد که سامسونگ پس از آگاهی از برنامه های ارائه تخفیف های گسترده مالیات برای املاک در حال بررسی دو مکان در ایالت تگزاس برای ساخت کارخانه تولید تراشه جدید 5 نانومتری است. غول های فناوری به دنبال کسب و کار خود به منطقه هستند.

  یکی از مکان ها آستین است که در حال حاضر محل یکی از تأسیسات تولید سامسونگ است ، در حالی که دیگری شهر تیلور در شهرستان ویلیامسون است به کمیسیونرهای شهرستان ویلیامسون به همراه شورای شهر تیلور به اتفاق آرا با این پیشنهاد موافق بودند و یکی از صاحبان شرکت آبجو تگزاس قول داد که اگر این شرکت تصمیم بگیرد چنین پروژه ای را انجام دهد ، یک آبجو با نام تجاری سام آل سامسونگ ایجاد کند.

  https://techbord.com سامسونگ به دنبال ساخت یک کارخانه تولید تراشه 17 میلیارد دلاری در تگزاس

  تصویر: کارخانه تراشه های آستین ، تگزاس سامسونگ

  با این حال ، سخنگوی سامسونگ توضیح داد که "هیچ تصمیمی توسط سامسونگ در مورد سایتی برای توسعه احتمالی گرفته نشده است. همه سایت ها در حال بررسی هستند و هر جامعه در حال انجام تلاش های مناسب است تا بتواند خود را در بهترین موقعیت برای این فرصت قرار دهد. اقدامات شهرستان ویلیامسون و شهر تیلور بخشی از تلاش های مناسب آنها است. "

  تیلور بدون شک مقامات شهری در مورد این پروژه هیجان زده هستند ، زیرا انتظار می رود که 1800 شغل برای کارخانه تراشه و همچنین هر کجا ایجاد شود بین 6500 تا 10.000 شغل ساختمانی مساحت این تاسیسات بیش از 1100 هکتار (4.45 کیلومتر مربع) است که بسیار بزرگتر از 350 هکتاری است که سامسونگ قبلاً برای کارخانه آستین خود خریداری کرده بود.

  گفته می شود ، تیلور و آستین تنها دو مورد از آنها هستند پس از قطع شدن طولانی مدت برق در ماه فوریه منجر به تعطیلی موقت کارخانه موجود در آنجا ، گفته می شود که پنج مکان احتمالی توسط سامسونگ تحت عنوان "پروژه ستاره" مورد بررسی قرار گرفته است. زیان 350 میلیون دلار سایتهای ققنوس و نیویورک نیز در حال بررسی هستند ، اما حتی کمتر از سایت آستین.

  سامسونگ می خواهد ساخت کارخانه تولید تراشه جدید را در اوایل سال 2022 آغاز کند و تا پایان سال 2024 به بهره برداری برسد ، بنابراین طولی نمی کشد که تصمیم خود را در مورد محل تأسیسات جدید اعلام خواهد کرد.

خبرهای دیگر از سخت افزار