خبر

 • تک بورد - سامسونگ برای تأمین مالی ریخته گری های جدید قیمت ساخت تراشه را افزایش می دهد

  سامسونگ برای تأمین مالی ریخته گری های جدید قیمت ساخت تراشه را افزایش می دهد
  23 روز قبل

  مدیران سامسونگ طی تماس با درآمد اخیر به سوالات سرمایه گذاران در مورد قابلیت های آینده ریخته گری تراشه خود پاسخ دادند. در اصل ، آنها در حال برنامه ریزی برای توسعه گسترده هستند ، اما این امر مستلزم سرمایه گذاری بزرگی است که توسط مشتریان آنها پرداخت می شود. ظرفیت تولید فعلی سامسونگ پیش از شروع کمبود تراشه به قیمت استاندارد به شرکای خود فروخته شده بود ، اما با افزایش تقاضای طراحان سخت افزار ، هزینه ها

  در سه ماهه گذشته ، سامسونگ 12.5 تریلیون کرون (10.9 میلیارد دلار) در بخش ریخته گری خود سرمایه گذاری کرد. بن سوه ، نماینده این شرکت ، به سرمایه گذاران گفت که "سرمایه گذاری های ریخته گری بر گسترش ظرفیت برای فرآیندهای پیشرفته مانند EUV 5 نانومتری جهت پاسخگویی به تقاضای مشتری متمرکز شده است. "

  در ادامه ، سامسونگ " ریخته گری با افزایش ظرفیت Pyeongtaek S5 Line و تعدیل قیمت برای فعال کردن چرخه های سرمایه گذاری آینده ، سرعت را افزایش می دهد. " p> "ما با تقویت همکاری با شرکتهای عمده ریخته گری ، توانایی خود را برای تامین چیپس به حداکثر می رسانیم و ترکیب محصولات خود را با انعطاف پذیری تنظیم می کنیم تا تولیدات با ارزش افزوده بالا را در اولویت قرار دهیم. " سوهی. "https://techbord.com/picsbody/2107/4622-1.jpg " alt = "https://techbord.com سامسونگ برای تأمین مالی ریخته گری های جدید قیمت ساخت تراشه را افزایش می دهد ">

  سامسونگ اولین کارخانه ریخته گری نیست که قیمت آنها را افزایش می دهند ، اگرچه آنها در این مورد بیشترین بازو را داشته اند. گزارش شده است که TSMC طبق معمول در صنعت ، تخفیف به مشتریان بلندمدت خود را متوقف کرده است. UMC ، یکی دیگر از کارخانه های ریخته گری ، نیز برخی از قیمتهای خود را در سال گذشته افزایش داد.

  افزایش هزینه های تولید می تواند بر قیمت خرده فروشی سخت افزار تأثیر منفی بگذارد. اما در درازمدت ، اگر سود به روشی که سامسونگ می گوید دوباره سرمایه گذاری شود ، سخت افزارهای نسل بعدی دچار کمبود نمی شوند.

  در عین حال ، سامسونگ هیچ راه حل های سریع در نیمه دوم سال ، "ما انتظار داریم تقاضای کلی به دلیل افزایش تقاضا ناشی از افزایش سرعت نفوذ 5G ، ادامه روند کار از خانه و افزایش تقاضا برای سهام ایمنی از مشتریان ، بیش از عرضه باشد." شاون تن گفت.

  اعتبار تصویر: کوته پوئرتو ، لورا اوکل

خبرهای دیگر از سخت افزار