techbord.com سازندگان HDD در حال توسعه درایوهای با ظرفیت بالاتر هستند

چرا مهم است: جنگ های ذخیره سازی در جریان است و SSD ها به لطف سرعت زیاد و همیشه کاهش قیمت برتری دارند. HDD برتری خود را از نظر قیمت هر گیگابایت حفظ می کنند و به لطف تلاش تولیدکنندگان برای انتقال به طرحهای ده تخته ، آنها در آینده نیز بهتر خواهند شد.

علی رغم اینکه SSD ها به طرز شگفت انگیزی مقرون به صرفه هستند ، حتی وقتی نوبت خونریزی نسخه های PCIe 4.0 می رسد ، '' چرخش زنگ '' هنوز هم توانایی اصلی را دارد و فضای زیادی برای تکامل دارد. و گرچه آنها قادر نخواهند بود با چیزی مانند Samsung 980 Pro که می تواند 7000 مگابایت در ثانیه برسد ، سرعت بگیرند ، تولید کنندگان با فشردن بیت های بیشتر در همان حجم خلاقیت بیشتری می گیرند.

در چند سال گذشته ، تولیدکنندگان HDD فن آوری های جدید ضبط مغناطیسی با کمک گرما و ضبط مغناطیسی زنجیره ای را به کار گرفته اند ، تا آنجا که برای فشار دادن آنها به سمت تولیدکنندگانی که به دنبال سرعت و انعطاف پذیری بهتر هستند ، در مقابل بالاترین ظرفیت هنگام ساخت سیستم های ذخیره سازی متصل به شبکه.

https://techbord.com سازندگان HDD سرعت توسعه درایوهای با ظرفیت بالاتر را تسریع می کنند

راه دیگر برای افزایش تراکم ذخیره سازی ، افزایش تعداد صفحه در هر درایو است. از زمانی که توشیبا در هر درایو به 9 بشقاب می رفت ، این یک استاندارد در سراسر صنعت برای HDD های شاخص بود. طبق گزارشی از StorageNewsletter ، تولیدکنندگان در حال آماده شدن برای پرش به طرحهای ده تخته هستند.

این مورد را تحلیلگران بازار Trendfocus نیز تأیید می کنند ، که اخیراً گفته است تولید کنندگان HDD کمتر نمونه های جدید بستر مغناطیسی را درخواست کرده اند. ضخامت بیش از 0.5 میلی متر تولیدکنندگانی مانند Seagate در حال برنامه ریزی برای تولید محدود هارددیسک های 20 ترابایتی در اواخر امسال هستند که به جای آلومینیوم از بشقاب های شیشه ای استفاده می کنند.

در نهایت ، سازندگان HDD می توانند 12 بشقاب را روی یک درایو واحد قرار دهند. Trendfocus می گوید ما باید انتظار داشته باشیم که 24 ترابایت HDD تا سال 2022 به صورت تجاری در دسترس قرار گیرد ، اما به احتمال زیاد در آن ها فقط از 10 ظرف استفاده می شود. در این بین ، شرکت هایی مانند Western Digital و Seagate در حال جستجو برای ضبط مغناطیسی با کمک انرژی (EAMR) و ضبط مغناطیسی با کمک مایکروویو (HAMR) هستند تا میزان ذخیره سازی در هر بشقاب را افزایش دهند ، اما مشکلات تولید باعث می شود منابع کم شوند.

سازندگان HDD در حال توسعه درایوهای با ظرفیت بالاتر هستند
hardware/سازندگان-hdd-در-حال-توسعه-درایوهای-با-ظرفیت-بالاتر.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Virgin Orbit اولین پرتاب تجاری خود را با حمل ماهواره برای ناسا می بیند
techbord.com CD Projekt انکار نمایشی Cyberpunk 2077 E3
techbord.com بخش فناوری خودران اینتل Mobileye در حال افزایش سرعت است ، که به تهدیدی واقعی برای تسلا تبدیل می شود
techbord.com اپل می تواند سرویس اشتراک پادکست را در سال 2021 راه اندازی کند
techbord.com اپل کار بر روی آیفون تاشو ، طراحی مجدد iMacs و Mac Pro های جدید را آغاز می کند
techbord.com این اشکال در ویندوز 10 فقط با باز کردن یک پوشه می تواند هارد دیسک شما را خراب کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.